השפל בנושא ניקוי חדרי רחצה ושירותים

השפל בנושא ניקוי חדרי רחצה ושירותים

ינואר 13, 2022 0 By admin

אז שלכתם את הקש הקצר ובידכם לנקות את השירותים. בהצלחה עם זה, זה יכול להיות דברים מסוכנים. ייתכן שאתה מתמודד עם ריכוזים גבוהים של חיידקים (Yuck!), שיש להם פוטנציאל להעביר שלשולים או הקאות (Double Yuck!!).

אל תיתן לזה להפריע לך בכל זאת. קחו בחשבון את העובדה שניקוי סניטרי רגיל של חדרי שירותים ושירותים הם הדרך היחידה להפחית את מספר החיידקים ולמנוע זיהום צולב.

הנה כמה טיפים עבורכם כיצד לבצע את העבודה בצורה היגיינית ובמינימום התעסקות, קודם כל אנו דורשים את הציוד המתאים:

כפפות גומי המשמשות במיוחד לשירותים – חובה כדי להוות מחסום בינך לבין החיידקים המטופשים האלה. ודא שאתה אז לא משתמש באותן כפפות ניקוי במקומות אחרים, אנחנו לא רוצים לחצות לזהם עכשיו נכון.

מוצרים נוספים הנדרשים הם מברשת אסלה, מנקה לקערות שירותים, ספוג, מטליות או מגבות נייר חד פעמיות וחומר חיטוי.

אז בואו נתחיל. קודם כל בואו נלבש את כל הכפפות החשובות וננגב את האסלה בעזרת ספוג לח כדי להסיר לכלוך מוגזם.

לאחר מכן, הגיע הזמן להיכנס לקערת הטרור, שבה צפויים להתגורר כל המגעילים האלה. הושיטו יד אל מברשת האסלה ומנקה קערות האסלה, השפריץ את השואב וודא שאתה מגיע מתחת לשפת. יש לשפשף את הקערה ביסודיות ולהסיר כתמים ולהקדיש תשומת לב מיוחדת לסימנים על הקערה הנגרמים ממשקעי מינרלים מהמים. יש לשטוף את האסלה תוך כדי קרצוף עם המברשת, ובכך לנקות את המברשת בתהליך. חזור על התהליך על ידי הוספת שוב את מנקה האסלה לתוך הקערה ושפשף. הפעם אין לשטוף, אפשר לניקוי הצבעוני-ארומטי להתדלדל במי האסלה.

נחזור לחלק החיצוני של האסלה. יש לרסס עם חומר חיטוי ואז לנגב עם מטלית או מגבת נייר. ודא שאתה נכנס לכל הפינות. רססו ונקו את החלק החיצוני של הקערה, מתחת למושב עד לשפת הקערה. נקו על ומתחת למושב, העליון והתחתון של מכסה האסלה והבור – תוך תשומת לב מיוחדת ללחצן ההדחה (אזור בו סביר להצטבר חיידקים). לבסוף, אל תשכח לנקות את האזורים הקדמיים והאחוריים המוזנחים בדרך כלל של הקערה.

השירותים נקיים כעת, אז בואו נסתכל על האזורים שמסביב. חפשו מאחורי האסלה כל לכלוך נסתר, נגב את הקיר/אריחים המקיפים את האסלה וחטא את ידית דלת השירותים.

חדר הרחצה מורכב בדרך כלל מכיור ומראה. השתמש בווינדקס כדי לנקות את המראה ולהשאיר אותה ללא פסים. נקו וחטא את האגן וכלי הברז שלו. שוב, הקפד לנקות את הפינות. זה עשוי לדרוש שימוש במברשת שיניים כדי לקרצף את האזורים הקשים להשגה. לבסוף, הגיע הזמן לנקות ולשטוף את הרצפות.

עמוד מאחור והתפעל מהעבודות השימושיות שלך. מגיע לך. כל הכבוד!Source by Kevin Damian Wilson