הקורבנות-חסרונות שלא מדברים עליהם, לאחר הלבנת שיניים בלייזר מקצועית

הקורבנות-חסרונות שלא מדברים עליהם, לאחר הלבנת שיניים בלייזר מקצועית

פברואר 26, 2022 0 By admin

הלבנת לייזר מעניקה תוצאות הלבנה מיידיות באמצעות ג'ל המופעל באור להבהרת השיניים.

יותר ויותר אנשים בוחרים להלבין את שיניהם בצורה מקצועית. זה כבר לא נתפס כמשהו רק עבור העשירים והמפורסמים, אבל ההתקדמות בטכנולוגיית הלבנת שיניים הפכה אותו לנגיש לכל. טיפולים רבים במשרד מציעים כעת הליכי ביקור של שעה אחת, שרבים מכונים הלבנת שיניים "זמן צהריים", בשל המהירות והתוצאות המהירות שלה.

עם כל כך הרבה יתרונות רצויים של הלבנת שיניים האם יש להקריב את מי שעומדים לקחת חלק בטיפול זה?

1) ובכן כן, במשך 48/72 השעות הבאות עליך לצרוך רק מזון ומשקאות בצבע לבן, שמנת או חיוור מאוד, אלה יכולים להיות: חלב, מי לימונדה, יין לבן, עוף, דגים, אורז, סלמון מעושן, טונה , פסטה, תפוחי אדמה (מבושלים או ז'קט), צ'יפס, פרסניפס, כרובית, תירס מתוק, רוטב גבינה, מיונז, קרם סלט, גלידת וניל, פאי תפוחים, בננות, יוגורטים לא צבעוניים וכו'.

אנא הקפד לא לצרוך: תה (כולל תה צמחים), קפה, יין אדום, קולה, בירה, מיצי פירות, דלעות, תותים, פטל, תפוזים, ירקות ירוקים, גזר, רוטב, בשר אדום, רפרפת, סלסה, עגבניות, פיצה, רוטב עגבניות, רוטב חום, צ'ילי, קארי, ריבה, שוקולד וכו'.

לתוצאות ארוכות טווח האפשריות… לאחר שהשיניים שלך טופלו, אתה אמור להיות מסוגל בקלות לשמור על הצבע. אתה צריך לחפש לצחצח שיניים לפחות שלוש או ארבע פעמים ביום (במיוחד לאחר מכתים מזון או משקאות). ככל שתשאיר את השיניים זמן רב יותר בין צחצוח לצחצוח, כך יהיה קל יותר להכתים אותן מחדש – השיניים מלאות בנקבוביות שסופגות את כל מה שאנו מכניסים לפה. אם אינך מסוגל לצחצח שיניים לאחר האכילה, פה מלא מים שנשטף סביב הפה יעזור למזער את ההכתמה

2) יש להפסיק את העישון לפני הלבנת השיניים. עישון עלול לגרום לנזק לרקמות בשיניים ועלול להביס את השפעת ההלבנה. המועמדים הטובים ביותר להלבנה הם אלו עם כתמים שנגרמו מקפה, טבק או הזדקנות. הלבנת שיניים יכולה להיות פינוק/פרס טוב מאוד למי שמצליח לנצח את הרגל הניקוטין. כל אותם פרוטות שנחסכו מהפסקת ההרגל יכולים ללכת לתיקון הנזקים שהוא עלול לגרום לשיניים.

3) אם תבחר בטיפול בסיס פרוקסיד של הלבנת שיניים בלייזר אתה עלול לחוות רגישות מסוימת בשיניים. זה יכול להיות די כואב וכדאי להימנע ממזון ומשקאות חמים, קרים או חומציים. קח תרופות לשיכוך כאבים, לפי הנחיות טכנאי הלבנת השיניים שלך, כל עוד אין סתירה רפואית על סמך ההיסטוריה הרפואית שלך. השתמשו בשטיפת פלואוריד ובמשחת שיניים לשיניים רגישות.

בסך הכל הקורבנות קטנים בהשוואה ליתרונות של הלבנת שיניים.Source by Corinne Duncan