הסרת כתמי Catsup ועגבנייה

הסרת כתמי Catsup ועגבנייה

ינואר 9, 2022 0 By admin

עד שהילד שלך יהיה מבוגר מספיק כדי לאכול צ'יפס ומזונות אחרים שאתה אוכל עם catsup, אתה תיצור סט חדש לגמרי של כתמים להילחם ולהסיר מבגדי התינוק שלך. קל מאוד לילדכם להרים טיגון, לטבול אותו ב-catsup וחלק מהעודפים מטפטפים על בגדיו כשהטיגון עושה את דרכו אל פיו. למרבה המזל, קל למדי להסיר כתמי חתול או עגבניות על הבגדים של תינוקך. אתה פשוט צריך שיהיה לך את הכלים הנכונים ואת הידע. הנה איך להסיר כתמי חתול ועגבנייה על הבגדים של התינוק שלך:

מה שאתה תצטרך:

• כף או סכין חמאה

• מים קרים

• חומר ניקוי כביסה נוזלי

• חומץ לבן (יכול לשמש לביגוד לבן/צבעוני)

• מי חמצן (ניתן להשתמש עבור בגדים לבנים/צבעוניים)

• מיץ לימון (ניתן להשתמש עבור בגדים לבנים/צבעוניים)

• מסיר כתמים

• סבון כלים עדין (יכול לשמש לכתמים שומניים)

התחל על ידי הסרת כמה שיותר מה-catsup מהבגד. אפשר להשתמש בכף או בגב סכין חמאה.

לאחר מכן, העבירו את החלק האחורי של הכתם מתחת למים קרים בהקדם האפשרי. הזרמת מים קרים דרך החלק האחורי של הכתם דוחפת את הכתם בחזרה אל מחוץ לבד. לעומת זאת, זרימת מים קרים דרך החלק הקדמי של הכתם ידחוף את הכתם עמוק יותר לתוך בד הבגד.

שפכו כמות קטנה של חומר ניקוי נוזלי לתינוק על האזור המוכתם של הבגד. עבדו אותו בעדינות לתוך הבד בתנועה סיבובית החל מהחלק החיצוני של הכתם. זה ימזער את התפשטות הכתם.

אם הבגד המוכתם לבן או עמיד לצבע, ניתן למרוח כמות קטנה של אקונומיקה עדינה. אתה יכול להשתמש במי חמצן או באקונומיקה טבעית יותר כמו חומץ לבן או מיץ לימון. לשטוף ביסודיות.

בדוק אם הכתם עדיין קיים. החזיקו את הבגד אל האור כדי לראות אם כל החתולים מוסרים. אם אתה עדיין יכול לראות רמז של ורוד או חום, שפך שוב כמות קטנה של חומר ניקוי ולאחר מכן בצע את זה על ידי מריחת חומר הלבנה עדין.

לאחר מכן, יש למרוח מסיר כתמים. אתה יכול להשתמש בו בצורת ג'ל, ספריי או מקל. תן לזה לשבת לפחות חמש דקות כדי לתת למסיר הכתמים זמן לעבוד באמת לתוך הבד ולפרק את הכתם.

לאחר חמש דקות, שטפו את הבגד כפי שאתם נוהגים לעשות. פעל תמיד לפי הוראות הטיפול.

לפני שתכניס את הבגד למייבש, בדוק שוב את הבגד כדי לראות אם הכתם עדיין נמשך. ייבוש עלול להגדיר את הכתם שיהיה כמעט בלתי אפשרי להסירו.

אם עדיין נשאר, שפשפו חומר ניקוי לתוך הכתם ואז הניחו לו להשרות במים חמים למשך 30 דקות. לשטוף ביסודיות.

אם הכתם נעלם לחלוטין, ניתן להמשיך לייבוש הבגד. אם לא, יש למרוח שוב מסיר כתמים על הבד ולאחר מכן לכבס לפי ההוראות.Source by Vanessa Carter Scott