הסרת כתמי עץ ומיץ תפוזים

הסרת כתמי עץ ומיץ תפוזים

ינואר 28, 2022 0 By admin

לרהיט האהוב עליך או לרצפת העץ יש אתגר חדש להתגבר עליו. כעת האתגר הגיע בצורה של טיפה של כוס מיץ תפוזים, שהותירה חותם ברור על רצפת עץ מצופה כתם עץ. הסרת כתמי מיץ תפוזים מעץ אינה משימה קשה כפי שאתה עשוי לחשוב.

פשוט לשפשף את האזור עם מטלית טבולה במים חמים. הוסף גם מעט סבון נוזלי למים כדי שהכתם יוסר בקלות מרהיט מוכתם בעץ. אתה רוצה לשמור על כתם העץ אבל לא את כתם מיץ התפוזים, נכון? זה בדיוק מה שאתה יכול לעשות לפני שיהיה מאוחר מדי.

אם כתם מיץ התפוזים די ישן, תצטרך לחזור על התהליך מספר פעמים.

מה אם מיץ תפוזים נשפך לשטיח שלך? זוהי תאונה נפוצה במקומות מסיבה ובמפגשים ביתיים. מיץ תפוזים יכול להשאיר סימנים קבועים על השטיחים אם תתעלמו ממנו. הדבר הראשון שאתה יכול לעשות הוא להשיג נייר מגבת כדי לסחוט את מיץ התפוזים, מבלי לדחוף אותו לתוך השטיח.

עשה זאת מהר לפני שיהיה מאוחר מדי. אם אתה יכול, הפוך את השטיח החוצה כדי שתוכל לשטוף את הכתם מבפנים במים קרים. השתמש במים חמים או חמים כדי להסיר את הכתם מכיוון שהוא עלול להיצמד במהירות אל הבד. בכל מקרה זו לא בעיה גדולה. יש לרסס מנקה שטיחים או לשפוך מעט מים עם קצף סבון נוזלי.

יוצקים עוד מים ומספיגים את המים עד שיוסרו שאריות הסבון. השאר אותו לייבוש. אם אתה עדיין מוצא כתם מיץ תפוזים בשטיח, תצטרך להשתמש בשמפו לניקוי שטיחים.

בכל פעם שאתה רוצה לנקות כל משטח, תמיד התחל עם מים קרים. שפשפו את האזור עם מטלית טבולה במים. אל תשתמש בכמות גדולה מדי של מים אם המשטח הוא עץ. חיפוי כתם עץ מגן על העץ. כתמים טריים על משטח כזה מוסרים בקלות ללא מאמץ רב.

ניקוי קבוע, אולי על בסיס יומי או לפחות פעמיים בשבוע, יעזור לכם לנהל את השטיח עם כמה שפחות כתמים. אם מתחילים להצטבר כתם או אבק, זה יכול להיות קשה מאוד לניקוי.

ישנם גם מקרים שבהם אתה צריך לפנות לשירות ניקוי שטיחים מקצועי. אתה פשוט לא אוהב להוציא כסף גדול על ציוד לניקוי שטיחים ואולי אין לך את המומחיות בבטיחות וביעילות בשימוש בכימיקלים לניקוי שטיחים. במקרה כזה אתם שוכרים שירות מקצועי שיבדוק את ענייני ניקוי השטיחים.

כתמי עץ הסרת כתמי מיץ תפוזים לעתים נדירות נחשבת סיבה טובה לשכור שירות ניקיון מקצועי. נסו להיפטר מיידית מהבעיה כדי להבטיח שהפריטים הניתנים לתצוגה ביתי ילבשו את המראה החדש שלו במשך שנים רבות. קבל טיפים נוספים לניקוי שטיחים ממנקה שטיחים מקצועי [http://www.chttp://www.carpetcleaninghelp.com/remove-red-wine-stains-a6.htmlarpetcleaninghelp.com].Source by Brian Ward