הסרת כתמים – כיצד להסיר כל סוג של כתמים

הסרת כתמים – כיצד להסיר כל סוג של כתמים

ינואר 15, 2022 0 By admin

קורות תאונות, נכון? ברור שאין דרך למנוע שפיכה או הכתמה במאה אחוז מהזמן (במיוחד אם יש לך ילדים) אבל יש דרכים לנקוט בפעולה כאשר מתעוררים מצבים מסוג זה.

להלן תמצא רשימה של כתמים וכיצד להסיר כל אחד מהם:

כתמי מיץ פירות. השרו את הבגדים במים קרים למשך 30 דקות בהקדם האפשרי לאחר הופעת הכתם. השתמשו באבקת כביסה נוזלית כדי לצמצם פריטים מראש, ואז הניחו במים חמים למשך 30 דקות לאחר מכן. אם הכתם עדיין שם לאחר מכן, מרחו שתי טיפות של 3 אחוז מי חמצן (רק אם הבד בטוח להלבנה) על האזור הפגוע ותן לשבת. לשטוף היטב.

כתמי דשא. טפלו מראש בבגדים בעזרת ספריי טרום כביסה או חומר ניקוי נוזלי. מרחו אלכוהול משפשף על האזור באמצעות ספוג. השתמש בחומר ניקוי כביסה אנזים וכבס את הבגדים במים החמים ביותר המותרים עבור הבד. הכתם אמור להיעלם לאחר הכביסה.

כתמי קטשופ, חרדל וברביקיו. מגרדים את הרוטב ומשרים את הבגדים במים קרים למשך 30 דקות. טפל מראש על ידי שפשוף חומר ניקוי נוזלי או חפיסת סבון לתוך האזור המוכתם. תן לשבת במים חמים. 100 אחוז כותנה, בדים עמידים לקמטים ותערובות כותנה ניתן לטפל בחומץ לבן לא מדולל אם מיושמים בתוך 24 שעות מהרגע שהכתם התרחש לראשונה.

כתמי מסטיק. יש לגרד כמה שיותר מהמסטיק מהמשטח. מרחו קרח על הכתם כדי לעזור להקשיח את המסטיק ולהקל על ההסרה. חומרים הניתנים לכביסה יש להשרות בנפט ולשטוף במי סבון חמים. ניתן לטפל בפריטים שאינם ניתנים לכביסה עם נוזל ניקוי יבש. הגש שוב במידת הצורך.

כתמי שוקולד. לגרד כמה שיותר. מרחו מים חמים וסבון על הכתם. אם הכתם נמשך, יש להשרות את הפריט בתמיסה של שטיפת חיתולים המכילה נתרן לכל קרבונט. לשטוף במים חמים.

כתמי יין אדום. שטפו את הפריט במים קרים והספיגו את האזור הפגוע. חזור עד שהכתם מתחיל להתרומם. לאחר מכן, ערבבו סודה לשתייה ומים ליצירת משחה ומרחו על התערובת על הכתם. קבעו ל-15 דקות ואז שואבים.

אנו מקווים שהטיפים שלנו להסרת כתמים עזרו. בפעם הבאה שתעשה תאונה תדע לא להיכנס לפאניקה. הכל ניתן לנקות אם אתה יודע את הטכניקות.Source by Marjorie Jackson