הסרת כתמים בשטיח – גרפיט

הסרת כתמים בשטיח – גרפיט

פברואר 19, 2022 0 By admin

הצלחתם לקבל גרפיט על השטיח שלכם? אתה חייב לקבל אם אתה קורא את זה. גרפיט הוא חומר סיכה נפוץ המשמש במקומות כמו צירי דלת. זה יכול להיות קשה להסרה בגלל נטייתו להתפשט בקלות. למד כיצד להסיר גרפיט מהשטיח שלך על ידי קריאת מאמר זה.

הצעד הראשון להסרת גרפיט הוא שואב אבק יסודי של האזור. אל תעשה את הטעות של פשוט להפעיל את השואב שלך על המקום. זה פשוט יפיץ את זה. השתמש בצינור הוואקום בלבד ללא יישום נוסף.

אחרי שהסרתם כמה שיותר גרפיט על ידי שאיבת אבק תוכלו לעבור לשלב מספר שתיים. מערבבים תמיסה של 1 כפית חומר ניקוי (ג'וי, שחר וכו') ל-2 כוסות מים. קבלו מגבת לבנה נקייה והרטיבו אותה קלות בתערובת. השתמש בכמה שפחות לחות. טבלו את הנקודה הפועלת מבחוץ כלפי פנים. לך לאט ואל תשפשף כי זה רק יפיץ את הגרפיט. זה עשוי להימשך זמן מה אז היזהר והשתדל לא להרוות יתר על המידה את המקום. המשיכו כך עד שהנקודה נעלמת או שלא יותר מהכתם יעבור לסמרטוט שלכם.

ברגע שלא קיים יותר מהכתם אתה יכול לעבור לשלב השלישי. עליך לנטרל את חומר הניקוי כדי למנוע הלכלוך מהיר מחדש של האזור. מערבבים תמיסה של 1 חלק חומץ לבן מזוקק ל-2 חלקים מים. הכניסו את התערובת לבקבוק ספריי ורססו קלות את האזור. נגב אותו במגבת וחזור על פעם נוספת כדי להיות יסודי.

זהו זה. סיימתם. כעת אתה יכול לתת לאזור להתייבש ואז להחזיר אותו לשימוש. אם אינך יכול להוציא את הכתם או שאתה מוצא שהוא מתפשט עליך לעצור ולהתקשר לאיש מקצוע. יהיו להם הכלים להתמודד עם עבודות קשות.Source by James C