הלבנת שיניים – מדוע ביקור שיניים הוא הדרך השגויה להלבנת שיניים?

הלבנת שיניים – מדוע ביקור שיניים הוא הדרך השגויה להלבנת שיניים?

ינואר 3, 2022 0 By admin

האם אתה עדיין מופתע מהדרך הישנה של הלבנת שיניים ומבקר את רופא השיניים שלך באופן קבוע לצורך העבודה? ובכן, אתה באמת צריך לעבור על הדברים הבאים וללמד את עצמך על שיטות הלבנת שיניים ביתיות של העידן החדש. המשך לקרוא ואני מבטיח לך שתשמח שעשית זאת.

1. הלבנת שיניים ביתית היא פשוטה ובטוחה

חלפו הימים שבהם צריך לבקר את רופא השיניים בשביל משהו בסיסי כמו הלבנת שיניים. ההתקדמות בטכנולוגיה הביאה את השירות לפתחנו. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לקנות אחת מאותן ערכות (שזמינות בקלות בשוק) ולראות את השיניים הצהובות שלך הופכות לבנות תוך כמה דקות. כמו כן, מכיוון שחומר ההלבנה המשמש באלה זהה לזה המשמש את רופאי השיניים, התהליך בטוח מדי.

2. ביקורים אצל רופאי שיניים הם עבירה

בוודאי שלא תרצו להוציא כסף על משהו שניתן להשיג בבית בחצי המחיר. זה בדיוק המצב בטיפולי שיניים במשרד. בעוד שרופא שיניים יגבה ממך 500-800 דולר עבור ישיבה בודדת, עם ערכות לשימוש ביתי, הטיפול כולו עשוי לעבור בעלות זו.

3. גם אתה חוסך זמן

מה גם שצריך לבקש, טיפולים ביתיים חוסכים את זמנך ואת האנרגיה המבוזבזת גם בביקורים מייגעים אלה אצל רופא השיניים. זה אומר שאתה כבר לא צריך לדחוס את לוח הזמנים העמוס שלך כדי להתאים לפגישה של רופא השיניים.

זה חייב להיות ברור עד עכשיו שעם כל התהליך מפושט, אתה כבר לא צריך להוציא פצצה על חשבונות השיניים שלך ותוכל כמעט להשיג תוצאות דומות בבית בלי הרבה מהומה.Source by Sharon M Smith