הלבנת שיניים – טיפולים נפוצים לחיוך בהיר יותר באופן נדיר

הלבנת שיניים – טיפולים נפוצים לחיוך בהיר יותר באופן נדיר

פברואר 21, 2022 0 By admin

הלבנת שיניים הפכה לנושא אופנתי עבור אנשים רבים כיום והיא סוג פופולרי ובטוח ביותר של רפואת שיניים קוסמטית. מלבינים הם אידיאליים לאנשים שיש להם חניכיים בריאות ושיניים בריאות ללא סתימות. טכניקות הלבנת שיניים נמצאות בשימוש על ידי רופאי שיניים במשך עשרות שנים כדי לתת למטופלים תוצאות מהירות עבור שיניים מוכתמות וצבעוניות. רופאי שיניים מציעים מגוון אפשרויות להלבנת שיניים במהלך ביקור יחיד במשרד. קיימים בשוק גם מוצרי הלבנה טבעיים וערכות לבית.

הלבנת שיניים באופן טבעי

אנשים רבים מעדיפים להימנע משימוש בכימיקלים להלבנת שיניים על ידי שימוש במוצרים וטכניקות להלבנת שיניים טבעית. טכניקות הדורשות עשבי תיבול ומוצרים טבעיים אחרים היו בשימוש במשך מאות שנים, הרבה לפני שמוצרים מעשה ידי אדם היו זמינים בשוק. למרות שמוצרים טבעיים עשויים שלא לפעול במהירות כמו מוצרים המבוססים על כימיקלים, הם מועילים הרבה יותר מחלק מהמוצרים הכימיים שעלולים לגרום נזק.

עם זאת, "טבעי" לא תמיד אומר "שימושי". לדוגמה, יש אנשים המאמינים שתמיסות חומציות כמו מיץ לימון יעילות לניקוי השיניים. אבל, שימוש בחומצה עלול לגרום לנזק חמור הן לשיניים והן לחניכיים. אולי תצטרך לחפש בשוק ביסודיות מוצרים טבעיים שהם גם בטוחים וגם יעילים, אבל אפשר למצוא אותם. רק ודא שמוצרים אלה אינם כוללים מיץ לימון או כל צורה אחרת של חומצה.

הלבנת שיניים בלייזרים

ישנם מגוון טיפולי שיניים זמינים להלבנה, הפופולרי ביותר הוא הלבנת שיניים בלייזר. הלבנת לייזר היא תהליך מהיר, חסכוני וללא כאבים שיכול להפוך את השיניים לבהירות עד 10 גוונים תוך פחות משעה. ההליך די פשוט. רוב רופאי השיניים יבצעו ניקוי מסורתי לפני תחילת טיפול הלייזר. לאחר מכן רופא השיניים מורח ג'ל הלבנת מי חמצן על השיניים ומאיר בלייזר כדי להפעיל את התמיסה. מתרחשת תגובה שבה הלייזר מפרק את ג'ל מי חמצן. זה מאפשר לחמצן להיכנס לאמייל ולדנטין של השן על מנת להלבין את שינוי הצבע. כל זה נעשה ביעילות מבלי לשנות כלל את מבנה השן. זהו אולי הפתרון היעיל ביותר להלבנת שיניים הקיים.

הלבנת שיניים מהבית

אם אינכם רוצים להתעסק בביקור אצל רופא השיניים או לחכות זמן רב עד שמוצר טבעי יעבוד, אז אולי כדאי לכם לנסות להשתמש במערכת הלבנת שיניים בבית. מערכות אלו זמינות מרופא שיניים או מאחד מחנויות קמעונאיות רבות. הם משתנים באיכותם ממשחות שיניים מלבינות פשוטות ועד למערכות מורכבות יותר הכוללות פתרונות ואביזרים נוספים. מערכות ביתיות הן זולות יותר מאשר אפשרויות הלבנת שיניים אחרות, אבל הן בדרך כלל אינן עמידות או יעילות כמו הלבנת שיניים מקצועית.

זכור כי כל טכניקות הלבנת השיניים אינן מניבות את אותן תוצאות בכל סוגי שינויי הצבע. עם זאת, הלבנה לא חייבת להיות יקרה או לא יעילה. בין אם תבחרו בשיטות טבעיות, הלבנת לייזר או מערכת בבית, בטוח תמצאו את האפשרות המתאימה לכם ביותר.Source by Anna Nissic