הלבנת שיניים בבית – האם מיץ לימון עובד?

הלבנת שיניים בבית – האם מיץ לימון עובד?

פברואר 20, 2022 0 By admin

אנשים רבים רוצים חיוך לבן יותר. עם זאת, אנשים אלה רוצים גם שיניים לבנות פנינה ללא הטרחה, הזמן והעלות של ביקורי שיניים או ערכות ומוצרים יקרים ללא מרשם. בעוד שמוצרי שיניים אלו תוכננו במיוחד עבור השיניים שלך, יש כמה תרופות ביתיות טבעיות שילבינו את השיניים שלך עם אותן תוצאות. מיץ לימון הוא מרכיב ביתי אחד הידוע ביכולת הלבנת אמייל השיניים שלו.

זהו נוזל חומצי מאוד. בגלל תכולת החומצה במיץ, מיץ הלימון יעיל בהלבנת השיניים. עם זאת, השיניים הבהירות והלבנות יותר מוצגות מכיוון שרמת החומצה של המיץ גורמת לשיניים שלך לאבד סידן. שיניים זקוקות לסידן כדי להיות חזקות ובריאות; לכן יש לנקוט משנה זהירות כאשר מבצעים טכניקות הלבנת מיץ לימון לעתים קרובות מדי או על פני תקופות זמן ארוכות. מריחות מזדמנות של מיץ לימון למטרות הלבנת שיניים בטוחות ויציגו את התוצאות הרצויות.

ישנן שיטות שונות למריחה על השיניים למטרות הלבנה. יש אנשים שמעדיפים לצחצח שיניים על ידי שימוש במיץ לימון ישר, טרי או בבקבוק, על מברשת השיניים שלהם. אחרים מאמינים כי שפשוף קליפת לימון על השיניים שלהם הוא שיטת ההלבנה הטובה ביותר. עם זאת, הוספת כמה מרכיבים אחרים למיץ מספקת לעתים קרובות תוצאות בצורה הבטוחה ביותר עבור השיניים שלך. שניים ממרכיבי התערובת הפופולריים ביותר הם סודה לשתייה ומלח שולחני.

לפני מריחת התערובת, עליך לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי כדי להבטיח שהן נקיות. מרחו סודה לשתייה וטיפה אחת של תערובת מיץ לימון על מברשת השיניים שלכם. צחצח שיניים פעם נוספת. הפעם תשתמשו בתערובת ולא במשחת שיניים. השלם את צחצוח הסודה לשתייה והלימון בפעם השנייה על השיניים. שטפו היטב את השיניים במים. לצחצוח הסופי, השתמשו במשחת שיניים מוגברת עם פלואוריד. השיניים שלך ייראו נקיות ולבנות יותר.

ניתן ליישם את אותה טכניקה על השיניים על ידי שימוש במלח שולחן עם המיץ ולא בסודה לשתייה. עם זאת, אנשים רבים מגלים שמלח השולחן מגרה חניכיים רגישות. אם החניכיים שלך יכאבו לאחר טכניקה זו, המלח הוא המלח. זה עשוי להיות מועיל לשטוף היטב במים במהלך תהליך הצחצוח כדי למנוע מהמלח להישאר באזור אחד של הפה יותר מדי זמן.

שימוש במיץ לימון, ישר מהלימון או מבקבוק, יכול להיות יעיל מאוד להלבנת השיניים. שני הגורמים המרכזיים לשימוש בטוח בחומצה כדי להפוך את השיניים לבנות ובהירות יותר הם השולטים באיזו תדירות אתה מבצע את טיפול ההלבנה ושטיפה היטב לאחר השימוש בטיפול. לעולם אל תבצע את המיץ או את טכניקת הלבנת תערובת המיץ, או טכניקות אחרות להלבנת שיניים לצורך העניין, לעתים קרובות יותר מכל יום אחר. פעם בשבוע יציג תוצאות. כמו כן, תמיד לשטוף את הפה היטב ולצחצח במשחת שיניים לאחר מריחת מיץ לימון על השיניים.Source by Gwendolyn W. Taylor