הלבנת שיניים באופן טבעי

הלבנת שיניים באופן טבעי

ינואר 27, 2022 0 By admin

הלבנת שיניים היא טיפול שיניים קוסמטי פופולרי. כאשר מבוצע על ידי רופא שיניים מיומן באמצעות חומרי ההלבנה הנכונים, זה מאוד יעיל ובטוח. עם זאת, יש לו חיסרון אחד – מדובר בהליך יקר. אבל, ישנן מספר חלופות להליכי הלבנת שיניים יקרים. ישנן תרופות ביתיות רבות שניתן להשתמש בהן כדי להשיג תוצאות יעילות.

להלן מספר תרופות נפוצות להלבנת שיניים באמצעות חפצי בית נפוצים:

חומץ תפוחים: חומץ תפוחים הוא חומר טוב להלבנת שיניים. אם משתמשים בו נכון, הוא מציג תוצאות מדידות תוך מספר שבועות בלבד. קח כפית תפוח לערבב אותו עם כוס מים ולהשתמש בו כמי פה. צחצחו שיניים לאחר מכן כדי לוודא שלא נשאר סיידר תפוחים על השיניים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בתערובת זו פעמיים ביום.

סודה לשתייה: סודה לשתייה היא מרכיב יעיל נוסף נגד שינוי הצבע. קח קורט סודה לשתייה, הוסף לה כמה טיפות מים והשתמש במשחה כמשחת שיניים. אתה יכול להשתמש בסודה לשתייה לאחר צחצוח שיניים. לתוצאות טובות יותר, רצוי לצחצח שיניים פעמיים ביום.

מלח שולחני: במדינות רבות, מלח שולחני נמצא בשימוש כחומר להלבנת שיניים מאז מאות שנים. כדי להשתמש במלח שולחני, פזרו אותו על מברשת שיניים רטובה וצחצחו שיניים. שטפו את הפה ביסודיות לאחר מכן. אם חוזרים על הפעולה פעמיים ביום, התוצאות יהיו גלויות תוך שבוע.

מלבד תרופות ביתיות אלו, חיוני לנקוט באמצעי זהירות מסוימים כדי למנוע את שינוי הצבע מלכתחילה. זכרו, מניעה תמיד עדיפה על ריפוי. הנה כמה עצות:

הקפידו על היגיינת הפה. צחצח שיניים לפחות פעמיים ביום. לאחר צריכת מזונות עשירים בסוכרים, תמיד לשטוף את הפה במים.

השתמש בתמיסת חיטוי כגון Dettol או Listerine כדי לשטוף את הפה באופן קבוע. פעולה זו תהרוג את החיידקים בפה ותמנע זיהומים דנטליים ושינויי צבע. חומר חיטוי מצוין נוסף הוא תמיסת אשלגן פרמנגנט.

הימנע ממזונות כמו קפה, תה, שוקולד ויינות. מזונות אלו מכילים פיגמנטים הגורמים להיווצרות כתמים על השיניים.Source by Rob Art