הלבנת שיניים – איך להיפטר מהשכבה הצהבהבה באמצעות טיפים להלבנת שיניים?

הלבנת שיניים – איך להיפטר מהשכבה הצהבהבה באמצעות טיפים להלבנת שיניים?

ינואר 22, 2022 0 By admin

הלבנת שיניים חיונית בהסרת השכבה הצהבהבה העוטפת את השיניים. אחת הסיבות העיקריות מדוע טכניקות הלבנת שיניים נחשבות חיוניות היא מכיוון שהן עוזרות לך לחסוך הרבה מהכסף שהרווחת קשה. הלבנת שיניים נחשבת חיונית גם כאשר הצורך של השעה הוא לנקות את האבנית והרובד מהשיניים. ובכן, הנה איך אתה יכול להלבין את השיניים שלך מהבית. שלנו הוא לנקות את האבנית והפלאק מהשן שלך. ובכן, הנה איך אתה יכול להלבין את השיניים שלך מהבית.

זה משתמש באבקת ניקוי

אחד המרכיבים העיקריים המשמשים לליטוש השן שלך הוא אבקת הלבנת שיניים. יש לו את כל המרכיבים החיוניים הנדרשים כדי להמיס את הכתמים שלך ולשפר את הצבע הכללי של השן שלך.

הוא עושה שימוש בספוגיות ניקוי

החומר הפעיל השני המשמש בערכת ניקוי הוא ספוגית. ספוגיות אלו מגיעות בחבילה וניתן להשתמש בהן עם או בלי אבקת ניקוי. ספוגיות אלו ממולאות בנוזל מסוג מיוחד אשר סופג רק את הכמות הנדרשת של אבקת ניקוי מהצנצנת. לאחר שהספוגיות הועמסו עם האבקה הנדרשת, אתה פשוט צריך לשפשף אותן על השיניים.

זה מסיר אבנית ורובד

לערכת ניקוי שיניים יש את היכולת להסיר גם את האבנית והרובד שלך. אחת הסיבות העיקריות לכך שהאבנית והרובד מוסרים היא פשוט בגלל שהספוגיות מכילות נוזל מיוחד שהבריק את השן שלך בצורה הנכונה. כאשר השן שלך מטופלת, היא משילה את שכבת הפלאק ואף מסירה את הטרטר בכוחות עצמה.Source by Mark M Morris