הלבין את השיניים שלך בשיטות משתלמות

הלבין את השיניים שלך בשיטות משתלמות

ינואר 16, 2022 0 By admin

הלבנת שיניים זולה – דרך משתלמת לחיוך נחמד יותר כאשר מחייכים בצורה מושכת, השיניים מלבינות בבהירות. מההפך, מי שיש לו שיניים בריאות ומלבינות יכול לחייך בבהירות. מי שמחייך בבהירות הם האנשים, שמצאו חברים בפראות, קיבלו משרות בצורה יוצאת דופן, מקודמים בקביעות ובסופו של דבר מנצחים.

האם אתה יכול להבין כמה רופא שיניים גובה עבור טיפול הלבנה בימינו? חלקם לוקחים עד 2,000 $ לשעה אחת. האם כל אחד יכול להיות עשיר מספיק כדי לשלם כל כך הרבה מהסכום למרות שחיוך מושך הוא מה שכל אחד צריך ללבוש? והשאלה הבלתי נמנעת מגיעה אחר כך. האם יש שיטות זולות אחרות להלבין את השיניים?

חִיוּבִי.

הדרך הזולה ביותר היא להלבין שיניים היא צחצוח. חלקם משתמשים בסודה נקייה וקופסה אחת מספיקה לחודש. זה גם משפיע מאוד על השיניים ומבהיר אותן במגוון עם שימוש קבוע.

דרך זולה נוספת לצחצח היא להשתמש במשחת שיניים בהירה במיוחד ומפותחת במיוחד. אפשר לקנות אחד בדולר והפלא הוא שזהו המוצר המוביל ביותר הקשור לבריאות השיניים בדוחות מודיעין הצרכנים.

השימוש במי חמצן (כמות 3%) הוא גם זול. שטיפת הפה בנוזל זה פעמיים ביום תשפר את בריאות השיניים שלך מכיוון שהיא יכולה להסיר כתמים שטחיים בשיניים. בקבוק זה יותר ממספיק לחודש.

רצועות שמשפיעות על הלבנת שיניים הן שיטה זולה נוספת. זה זול יותר מהשימוש בשיטות הלבנה ומכוון יותר לתוצאה. במשך שבועיים, 25 דולר מספיקים, וכמה קונים נותנים את זה גם כבונוס נוסף.

אם השיטה שלך לא נמצאת בכל אלה, אז אתה משתמש במזור מסיס כדי לצבוע את השיניים שלך. מיכל אחד של נוזל זה מכיל שמונה אונקיות ויכול לקנות הרבה פחות מ-10 דולר. ניתן להשיג את מלוא ההשפעה של הבאלם על ידי הנחתו על השיניים כדי לכסות את התקופה המומלצת.

שיטות הלבנת שיניים אלו יעילות גם כמו שיטות יקרות אחרות. במקום לבזבז את כספך על מומחים, מציאת שיטות טובות יותר זולות לניקוי השיניים שלך היא מה שאתה צריך כדי להעניק את החיוך הטוב ביותר שאי פעם העלית.Source by Wilson D Orr