היתרונות של סבון נוזלי

היתרונות של סבון נוזלי

דצמבר 23, 2021 0 By admin

יש צורך ביותר לשטוף ידיים בצורה יסודית יותר מאחר שהתפשטות החיידקים גדלה. הוספת מוצרי ניקוי נוספים למים חשובה על מנת לעשות זאת כהלכה.

סבון נוזלי הוא בחירה פופולרית מאוד בקרב אנשים רבים. למרות שסבונים נוזליים יעילים בסילוק לכלוך וחיידקים, נאמר שהם פוגעים בעור. בואו נסתכל על הסיבה.

זה קורה מכיוון שסבונים נוזליים מסוימים מסירים את הלחות של העור בעת שטיפת ידיים איתם. כמה אנשים שמודעים ליופי ערכו מחקר על מותגים שונים המכילים חומרי לחות נוספים המועילים לעור החיות אך עדיין מכילים סילוק חיידקים.

סבוני ידיים נוזליים רגילים טובים יותר מסבוני בר מכיוון שאינך נוגע בסבון. הם מגיעים גם בצבעים ובריחות שונים. מאז הופעת הסבונים הנוזליים הקצפים החדשים הם אפילו טובים יותר מהסבונים הנוזליים הרגילים בשל אפקט הלחות הנוסף.

לסבונים כאלה שיש להם קרם לחות יש יכולות לחימה נגד חיידקים, ניחוחות טובים יותר ורמות PH נמוכות יותר מה שהופך אותם לבחירה טובה יותר לשטיפת ידיים.

תכונה נוספת שנמצאת בשורות סבון חדשות היא אלוורה, המתקן באופן טבעי עור סדוק. למותגים שונים יש את הרכיב הזה בגלל ההשפעות החיוביות על העור.

תוספות נוספות לסבונים המשרתות את מטרת ענייני הבריאות וכן את האינטרסים של מודעי היופי הן חמאת שיאה ורכיבים אנטיבקטריאליים. החמאה שומרת על העור יפה באופן טבעי מכיוון שיש לה את היכולת לשמור על גמישות העור.

דבר נהדר נוסף בסבון נוזלי הוא שהוא נוח יותר. ילדים קטנים מסוגלים להשתמש בו ללא צורך בעזרה רבה ומסוגלים להפחית ביעילות את הסיכון להפצת חיידקים. אז אתה מבין מדוע סבונים נוזליים הם כל כך הרבה יותר טובים וקונבנציונליים מסבוני בר. אבל בכל סבון שתחליטו להשתמש, הדבר החשוב ביותר יהיה להילחם בחיידקים.Source by Val McQueen