היתרונות של מכונות כביסה ניידות

היתרונות של מכונות כביסה ניידות

ינואר 22, 2022 0 By admin

אנשים שגרים בדירות קטנות או בבניינים ללא חיבורים למכונת כביסה וכל הטיפוסים בחוץ יודעים כמה קשה להחזיק בגדים נקיים כל יום. כל זה לרוץ למעלה ולמטה, לגרור את הכביסה שלך ולהיאלץ לשבת ולחכות במכבסה יכול להיות די מעצבן, במיוחד כשאתה ממהר. ואני אפילו לא רוצה להזכיר כמה קשה יכול להיות דבר רגיל כמו לכבס את הבגדים שלך במהלך קמפינג או טיולי שייט.

בעלות על מכונת כביסה קטנה, פרקטית וניידת יכולה להיות ברכה למדי לפעמים. האמת היא שגם אם יש לך מספיק מקום כדי להתאים למכונת כביסה בגודל רגיל, זה לא אומר שזה הפתרון הטוב ביותר. כן, אני מדבר על צריכת מים וחומרי ניקוי, וכמובן, תמיד יש בעיה מה לעשות אם אתה בטיול קמפינג ארוך או שייט. בעלות על מכונת כביסה ניידת פירושה שלא תצטרכו להידחק על ביקור במכבסה בכל סוף שבוע. ולא רק זה!

הגאדג'טים הניידים האלה:

1. מעולים לטיולים:

מכונות כביסה ידניות הן אידיאליות לכל פעילויות בחוץ עם המשפחה שלך. אז אם החלטתם לצאת לקמפינג לשבועיים, אתם לא צריכים לארוז אספקה ​​של שבועיים של בגדים נקיים. מכונת כביסה ידנית, למשל, תעשה את העבודה תוך 10 דקות בלבד ואתה אפילו לא צריך לחבר אותה לשקע חשמלי. מכונות הכביסה הללו קטנות וקלות משקל כך שתוכל לקחת אותן איתך לכל מקום שאתה הולך לקמפינג, שייט בסירה…

2. חסכו כסף

מכונות כביסה ניידות הן דרך אידיאלית לצמצם את השימוש בחומרי ניקוי ואת חשבונות החשמל והמים שלך. אם אתם גרים לבד או עם שותף לדירה ואתם פשוט שונאים להמתין עידנים עד לאיסוף מספיק כביסה מלוכלכת, אז המכונה הזו תהיה פתרון מצוין. כך לא תצטרכו לחכות ואפילו תוכלו לשים רק שניים או שלושה דברים בפנים מבלי להרגיש אשמה על בזבוז כל המים, חומרי הניקוי או החשמל.

3. חסכו מקום

המכשירים הקטנים האלה יאפשרו לך לנצל בצורה מקסימלית את השטח המצומצם שלך. דגמים מסוימים קטנים להפליא ויכולים להתאים על השיש שלך. עם זאת, אם אתה צריך אחד גדול יותר אל תדאג. אפילו זה יתאים ממש מתחת לכיור שלך, ואתה יכול להוציא אותו רק כשאתה צריך את זה.

4. טובים לבגדים רגישים

כמה מכונות כביסה ניידות לשטוף את הבגדים על ידי כך למים לזרום דרכם. כלומר, הבגדים אינם מסובבים כמו במכונות הכביסה הרגילות. שיטה זו עדינה יותר ולכן טובה מאוד לבגדים רגישים. מכיוון שהרעידות אינן חזקות מספיק כדי לפרק חומר ניקוי רגיל, בדרך כלל משתמשים בחומר ניקוי נוזלי וזה יתרון נוסף של מכונות כביסה אלו. למה? ובכן, חומר ניקוי נוזלי נשטף טוב יותר ואינו משאיר שאריות כמו חומרי ניקוי רגילים. כל זה יאפשר לך לכבס במכונה גם בגדים רגישים מאוד ללא כל חשש.Source by Nevena Radojicic