היפטרות מכתמי שטיח כבדים

היפטרות מכתמי שטיח כבדים

ינואר 17, 2022 0 By admin

כתמי שטיח הם חלק מהסיוטים של כולם. אבל מדי פעם הוא יוצא מארץ החלומות אל המציאות. לא משנה כמה תנסו להגן על השטיח שלכם, זה ממש בלתי נמנע שבסופו של דבר יצבור כתמים כבדים.

חלק מבעלי הבית הופכים נואשים וישקלו להחליף שטיחים מיד. אבל זה לא חייב להיות המקרה. רוב אם לא כל הכתמים, כבדים ככל שיהיו, ניתנים לניהול. אתה רק צריך לדעת איך לטפל בהם כמו שצריך. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתמודד עם סוגים שונים של כתמי שטיח כבדים:

כתמים באופן כללי

באופן כללי, ניתן לנקות כתמים בעזרת תערובת של חומר ניקוי עדין במים. אתה יכול לשים את הפתרון הזה במרסס ולמרוח אותו על האזור הפגוע. הניחו לזה להתייצב לכמה דקות או השתמשו במטלית כדי לשטוף את הכתם. לאחר מכן, רססו אותו במים וטפחו עם הבד כדי לשטוף את חומר הניקוי. זה עובד היטב עם רוב כתמי השטיח.

אזורים אפורים

אם לא הזזת את הרהיטים שלך במשך שנים, זה עלול להוביל לאזורים אפורים או כתמים בחלקים החשופים של השטיח. תרחיש זה נפוץ גם עבור שטיחים שנמצאים במסדרונות. לראות את זה עלול לגרום לך לחשוב שזה מקרה חסר סיכוי. אבל אל תפחד כי יש כמה פתרונות לבעיה הזו. מלבד שימוש בחומר ניקוי עדין, אתה יכול גם לתפוס שמפו לשטיחים ולשטוף את האזור האפור. זה יהיה קל יותר אם תוכל להשיג מכונת ניקוי שטיחים כדי להקל על המשימה.

כתמי מזון

כתמים אלו נפוצים מאוד במיוחד אם אירחת כמה מסיבות. לחלק מהאנשים קשה מאוד להסיר כתמי מזון, במיוחד כאלה שיש בהם שמן ושומן מכיוון שחומרי ניקוי לא עובדים איתם היטב. אחד הפתרונות הטובים ביותר לכתמים אלו הוא נוזל לשטיפת כלים. מחוללי נס אלה מנוסחים בדרך כלל להתמודדות עם כתמי מזון שונים, כולל השמנוניים והשומניים. זה לא עובד רק עם כלים זה יכול לעבוד גם עם שטיחים.

בּוֹץ

אם אתה אוהב להכניס את נעלי החוץ שלך הביתה, או אם יש לך חיות מחמד וילדים רצים פנימה והחוצה, היית מוצא כמה כתמי בוץ על השטיח שלך מדי פעם. זה יכול להיות מצב דביק ביותר. כדי להיפטר מהכתמים הללו, נסה ליצור משחת חומץ לבן וסודה לשתייה. השתמש במטלית רטובה כדי לטפטף אותו על האזור הפגוע ותפוס מטלית רטובה נוספת כדי לשטוף.Source by John Sellaney