היגיינה פנימית – מה זה ולמה זה חשוב?

היגיינה פנימית – מה זה ולמה זה חשוב?

ינואר 29, 2022 0 By admin

היגיינה פנימית חשובה כמו להתקלח או לצחצח שיניים. למרות שהיגיינה פנימית היא לא משהו שאנחנו שומעים עליו מספיק, זה חכם לפעול לפי כללי ההיגיינה הפנימית כדי להיות הכי טוב שלנו.

להיות נקי זה יותר מסתם נקיון פני השטח של הגוף שלך – בריאות פנימית וחיצונית מסתמכים על היגיינה טובה כדי להישאר בריא. חוסר היגיינה פנימית טובה עלולה לגרום לחולים, מערכת חיסונית איטית, שיער, עור וציפורניים לקויים, מערכות מעיים ועיכול לא יעילות ועוד. לעיתים רחוקות מאוד מתייחסים לתסמינים של גוף טמא. עם תרופות וכדורים לכל סימפטום, נדיר שרופאים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות מעודדים מטופלים לעבוד על ההרגלים שלהם שהם שורש התסמינים מהם הם סובלים. מטרדים הנחשבים ל"נורמליים" הם ריח גוף, עייפות, עייפות, בעיות במצב הרוח ומחלות. ריח גוף הוא תוצאה שכיחה של היגיינה פנימית לקויה. אי שתייה מספקת של מים, אכילת מזון לא בריא וצורכת משקאות קלים, סוכר מזוקק, קמח מזוקק, חיטה, חומרי טעם וריח מלאכותיים, צבעים מלאכותיים ומזונות ארוזים מראש המכילים רמות גבוהות של חומרים משמרים, מעמיסים על הכבד ומובילים למערכת עיכול עצורה.

מעי כבד בחומר שאינו יכול לעבד יגרום למגוון של תסמינים לא נעימים כגון גזים, יציאות לא שלמות, שלשולים ותחושת כבדות כללית במעיים. ניקוי המעי הגס שמנקה לעומק את המעי הגס הוא הדרך הטובה ביותר להיפטר מחומר צואה מתכלה שנשאר מאחור מחלקיקי מזון לא מעוכלים שיושבים במערכת שלנו במשך שנים. תה צמחים לניקוי רעלים, משטר מיצים יומיומי והרגלים נקיים הם כולם צעדים שתוכלו לנקוט לקראת גוף נקי מבפנים ומבחוץ.

ניתן להפחית את ריח הגוף עם תה נענע כמו מנטה או עשבי תיבול מטבח כמו בזיליקום וטימין. מאז תה מנטה נגיש בקלות ובטוח. כל אחד יכול להשתמש בו כאמצעי להיות נקי יותר ורענן יותר. תה מנטה מנקה את הנשימה ואת הגוף והופך משקה פופולרי לחם או קר. הפיכת היגיינה פנימית לחוויה מהנה היא הדרך הטובה ביותר לאמץ את אורח החיים. פירות וסלטים טריים, שייקים ירוקים ותוספי מזון כולם עובדים לקראת המטרה.

מעל הכל, עקביות היא המפתח. פירות וירקות טריים אורגניים לעולם לא יצליחו לנקות ולמנוע. זה התפקיד שלהם. היגיינה פנימית יכולה להיות קלה כמו אכילת מזון שנראה ומרגיש נהדר.Source by Rachel E Haygood