החשיבות של אחזקת בר

החשיבות של אחזקת בר

פברואר 3, 2022 0 By admin

בין אם זה בר מלון, פאב, מסעדה או מועדון לילה. הבטחת הבר נשמר נקי ומתוחזק היטב חיונית בניהולו של כל עסק מצליח. שמירה על סטנדרטים מאחורי הבר היא לא רק להבטיח שהכל ייראה מוקפד, למרות שבר מלוכלך או עלוב למראה הוא הדרך המהירה ביותר לאבד לקוחות; אבל יש גם סיבות אחרות:

הקמת בר היא אף פעם לא מפעל זול ולא משנה כמה טוב וזול הוא ספק ציוד הבר שלכם, אין טעם להמשיך ולהחליף פריטים עקב הזנחה. ציוד בר ואביזרי בר יכולים להסתכם בהשקעה לא קטנה ולכן חשוב שכל הציוד יטופל.

היגיינה גם חשובה יותר ויותר בעסקי הבר המודרניים. אם לא תצליחו לשמור על הניקיון אתם עלולים להיתקל בכל מיני צרות – במיוחד אם אתם מגישים גם אוכל. הכל מהמקרר, הכיריים ומדיח הכלים לניקוי קבוע.

דואג לבר

המפתח לניקוי ותחזוקה של בר הוא לזכור שזו משימה מתמשכת. כל צוות הבר צריך לדעת שניקוי הבר צריך להיות משהו שהם עושים כשהם לא מגישים. יש לנגב את הבר עצמו באופן קבוע ולנקות ולהחליף מחצלות, מגש ושאר אביזרי הבר במרווחים תכופים. אלכוהול יכול להכתים משטח של בר ולכן חשוב לא לתת לנזילות להישאר, ובעיקר זה יעצבן את הלקוחות אם יירטבו את השרוולים שלהם על שפיכה של מישהו אחר.

כמו כן שירות וניקיון ציוד באופן קבוע. הסר ונקה משאבות וצינורות תוך זכור לשטוף ולנקות את כל ציוד הבר באופן קבוע. יש לטפל בכל המכונות באופן שוטף ולעיתים רצוי שיהיה קבלן אחזקה טוב לציוד החשוב.

אין להזניח גם את הרצפות שכן בלגן ונשפך עלולים לעתים קרובות להוביל לתאונות, לכן הקפידו לטאטא ולנגב באופן קבוע. והימנע מהשארת ציוד בר מיותר בסביבה – אם אין צורך אחסן אותו כדי לשמור על הבר נקי ופונקציונלי ככל האפשר.Source by Richard N Williams