החיים הם שלב: הטיפים והטריקים של איפור גריז

החיים הם שלב: הטיפים והטריקים של איפור גריז

מרץ 10, 2022 0 By admin

בין אם אתה חושב להשתמש באיפור גריז לאירוע תיאטרלי, מסיבת ליל כל הקדושים מיוחדת או אירוע אחר, אתה צריך לדעת אילו מוצרים קיימים ואיך ליישם אותם.

בעוד שאיפור שומן לוקח יותר זמן והכנה מאשר צבע פנים רגיל מסיס במים, הוא גם מחזיק מעמד הרבה יותר זמן. והכי חשוב, איפור שומן לא יימרח או ירוץ תחת אורות חמים או תנאים שבהם את עלולה להזיע. בעזרת איפור גריז ניתן ליצור מראה דרמטי ואפילו מקצועי יותר.

בנוסף לצבעי הפנים והעפרונות הגריז שלך תצטרך:

 • מנקה פנים או קרם ניקוי ו/או שמפו לתינוק
 • מגבות נקיות או מגבת נייר
 • כיסוי בגדים וקשירת שיער או כובע מקלחת
 • מכונת גילוח אפשרית לגברים
 • מראה אם ​​אתה לא עובד מהבית
 • מברשת ציור באיכות טובה, מברשת אבקה
 • אבקת הגדרה מקצועית, טלק או אבקת תינוק ומוליך (ראה להלן)
 • Q-Tips או מברשת ציור עדינה, נייר טישו, מגבת נייר הם כולם שימושיים
 • פריטים נוספים שאתה עשוי לשקול גם:
 • קרם לחות קל
 • שמן תינוקות (כדי לתקן טעויות לאחר שהציור 'התקבע')
 • עיפרון פחם לעיניים
 • מַסקָרָה
 • סְפוֹג
 • מיסטר או תרסיס מים
 • נצנצים וקישוט אחר

לפני שתתחיל למרוח את האיפור, עליך להכין את הפנים שלך כך שימשיכו בצורה חלקה. נקה היטב את הפנים שלך, קשירת שיער לאחור במידת הצורך, ולגברים, יש לגלח. (גברים מזוקנים יכולים למרוח איפור בצבעי שומן אבל זה יכול להיות מסובך לשמור אותו מחוץ לשיער.) זכור שאיפור שומן יכתים את הבגדים, אז שימו חולצה ישנה מכופתרת. לאחר שהעור שלך מתייבש, מרחי קרם לחות קל מאוד.

בעבודה עם הצבע הבהיר ביותר תחילה – בדרך כלל לבן – ומברשת או ספוג באיכות טובה, או האצבעות שלך, אתה יכול לשרטט את האזור ולאחר מכן למלא אותו. לחלופין אתה יכול לצייר בהתאם לקווי המתאר של הפנים שלך. ייתכן שאיפור השומן לא ימשיך בצורה חלקה אם קר מדי, דבר שתוכל לתקן על ידי הנחת טיפה קטנה מהצבע בכף היד למשך דקה. לאחר הצביעה, השתמש באצבעותיך כדי 'לטפוח' את האיפור לתוך העור שלך.

בניגוד לאיפור על בסיס מים, איפור שומן מחייב אותך לצבוע את הפנים שלך ואז 'לקבע' אותם עם אבקת הגדרה מקצועית, או אבקת תינוק או טלק. (אם אתה הולך עם טלק, הקפד לאשר מראש שאין לך תגובה אלרגית אליו.) אתה יכול 'להגדיר' את איפור השומן או בשלבים לאחר מריחת כל צבע, או בסוף כל הצביעה. יש אנשים שמעדיפים את האחרון, ליישם את כל הצבעים לפני ההגדרה עם אבקה, כי הם יכולים לתקן טעויות בקלות רבה יותר. עם זאת, החיסרון הוא שאתה מסתכן לערבב צבעים בטעות ולמרוח את העבודה שלך.

בין אם אתה 'מקבע' בשלבים או בסוף, אחת הדרכים האמינות למרוח את הפודרה היא למלא חלקית גרב קטן ונקי של כותנה בפודרה, לקשור אותה ואז לטבול בעדינות את הפנים שלך. הניחו לפודרה לשבת כחצי דקה לערך לפני שתנקו את עודפי האבק עם מברשת פודרה. האזורים הצבועים כבר לא צריכים להרגיש לחים או דביקים – אם זה לא המקרה, כנראה שאתה צריך יותר פודרה. לאחר שאיפור השומן התייצב, הוא צריך להיות די עמיד בפני כתמים. אם משהו צריך תיקון בשלב זה, אתה יכול להשתמש ב-Q-Tips ספוג בשמן תינוקות, אך זכור כי אזורים סמוכים עלולים כעת להיות כתמים.

היזהרו לא למרוח את איפור הפנים בשומן בעובי או בשכבות. אם יש לך יותר מדי במקום אחד, לחץ עליו כלפי מטה עם האצבעות כדי להחליק אותו. המשך לעדן את הפנים שלך, באמצעות Q-Tips או מברשת עדינה לאזורים הקטנים יותר. ניתן להשתמש בעפרונות שומן גם לפנים, בעפרונות פחם לעיניים, ואל תשכח גם צבע לשפתיים שלך!

אפשרו למייקאפ השומן להתייבש היטב, ומרחו ציפוי קל אחרון של פודרה, וסרו את כל העודפים בעזרת מברשת או נייר טישו. מטלית לחה בקצה יכולה לעזור להסיר את עודפי האבקה, או לרסס עם ערפל קל מאוד של מים. באקלים חם יותר אתה כנראה יכול לדלג על שלב זה כי האבקה הנוספת תספוג כל זיעה.

אם אתם מורחים נצנצים, זה צריך להיעשות ממש בסוף. בדרך כלל נצנצים הם היעילים ביותר כאשר מורחים אותו על העיניים או על הלחיים, לעתים קרובות משתמשים בג'ל נצנצים במקום נצנצים יבשים כדי למזער את הסיכוי שהוא יתקלף לתוך העין. עם נצנצים יבשים, תחילה הרטיבו מעט את הפנים והלחיים, ואז 'פוף' על הנצנצים של פוליאסטר. זכור לתת לאיפור להתייצב כחצי שעה לפני היציאה. אם יש לך צבע תועה על הריסים שלך, כסו אותו במסקרה.

מוצרים זמינים

כמעט לכל סוג של עיצוב פנים תזדקק למינימום בסיס צבעי גריז לבן ועיפרון צבעי גריז שחור, אבל כמובן שיש הרבה צבעים ביניהם וכנראה שתרצה לנסות לפחות כמה מהם. היצרנים המובילים של איפור גריז הם מהרון ובן ניי. איפור גריז של Mehron מתמקד באנשי המקצוע התיאטרליים שרוצים קלות מריחה עם כיסוי טוב. גם בן ניי פונה לאותה קהילה, אם כי איפור שומן בן ניי הוא בעצם קרם. איפור פנים גריז מגיע במגוון צורות, החל מפלטות (נמכרות בדרך כלל כערכה), וכלה בתחפושות בודדות. עפרונות, עפרונות ומקלות שימושיים לאזורים קטנים יותר בפנים. גם מהרון וגם בן ניי מייצרים צלליות, סמקים, מגוון נצנצים ואבקות הגדרה וערפילים אטומים. מומלץ גם לשקול תרסיסים חוסמי זיעה לפנים כדי לעזור לשמר את צבע השומן תחת אורות חזקים או בסביבה חמה.Source by G Blake Cabot