ההבדל בין מכשירי סבון מקציפים, נוזליים ומסחריים

ההבדל בין מכשירי סבון מקציפים, נוזליים ומסחריים

דצמבר 27, 2021 0 By admin

בחירת הסוג הטוב ביותר של מתקן סבון יכולה להיות משימה לא פשוטה. אם במקרה מצאתם את עצמכם במצב כזה שבו אתם נתקלים במגוון מהם ואתם לא מצליחים להחליט איזה מהם יתאים לצורך שלכם, אז הגיע הזמן לדעת יותר על הסוגים הנפוצים של משאבות סבון וכיצד הן שונות זו מזו.

הסוג הראשון שהרבה קונים נתקלים בו מורכב ממשאבות סבון מקציפות. לפני רכישת אחד מחנות האמבטיה המקומית, אתה צריך להיות מודע לסבון שאתה מתכוון להשתמש בו על בסיס קבוע. מתקן קצף מיוצר במיוחד עבור סבוני קצף ושימוש בסוגי סבון אחרים איתם רק יהפוך את המתקן לחסר תועלת ופגום. עם זאת, היתרון הנוסף בשימוש במשאבה מקציפה הוא שהמנגנון שלה מאפשר שיפור העקביות עם השחרור עקב תערובת הסבון עם אוויר. בנוסף, אתה יכול גם להרוויח יותר חיסכון על ידי שימוש במשאבות סבון מקציף מכיוון שאתה יכול למעשה ליצור מילוי סבון קצף משלך על ידי ערבוב של סבון ומים רגילים ביחס של 1:4. סוג זה יכול להיות מותקן בחדרי אמבטיה ומטבחים ביתיים, בשירותים במסעדות ובשירותים ציבוריים.

סוג אחר מיוצר במיוחד עבור סבונים נוזליים. לפני הקנייה, זכור את המטרה לשמה אתה קונה את הפריט, במיוחד מכיוון שקיימים מגוון סבונים נוזליים, כגון ג'ל רחצה, סבוני ידיים, סבוני כביסה וחומרי ניקוי נוזליים. יתר על כן, זכור כי רוב מכשירי הנוזלים קטנים בגודלם בהשוואה לאלה המקציפים. הסיבה מאחורי זה היא שמשאבת סבון נוזלי אינה דורשת מקום נוסף כדי לחדור קצת אוויר למיכל בניגוד למשאבה מקציפה. יתר על כן, סוג זה מושלם עבור כמעט כל מוסד כולל הבית שלך.

מתקנים מסחריים, כפי שהשם מרמז, הולכים טוב עם כל מפעל מסחרי. תחת קטגוריה זו, הנפוצים ביותר הם אוטומטיים או נטולי מגע. הרעיון הוא למנוע התפשטות מחלות בקרב משתמשים בשירותים ציבוריים. כמו החידוש של הברזים האוטומטיים ומייבשי הידיים, המחלקים האוטומטיים מופעלים באמצעות חיישן שכן כל מה שמשתמשים צריכים לעשות הוא לוודא שהחיישן חשות את הידיים שלהם כדי שהמתקן ישחרר סבון מספיק לשטיפת ידיים.

לא משנה איזה סוג של משאבת סבון אתה רוצה עבור הנכס או העסק שלך, תמיד יש להקפיד על כללי השוואת קניות. שקלו את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם והתאימו את מטרותיו לצרכים הספציפיים שלכם. לעולם אל תגביל את האפשרויות שלך לאלו שאתה רואה לעתים קרובות במפעלים אחרים, אחרת תהיה אפשרות לסיים עם הסוג הלא נכון. חקור חנויות שונות הן בחנויות המקומיות והן דרך האינטרנט כדי למצוא את החנות הטובה ביותר שמתאימה לך.Source by Mac M Well