הדרכה על שטיפת ידיים

הדרכה על שטיפת ידיים

ינואר 6, 2022 0 By admin

זה קרה לך פעם? יש לך דייט לוהט בתור אחר הצהריים ואת מתכננת ללבוש את השמלה האהובה עליך, אבל את מגלה שהשמלה שלך נמצאת בכביסה המלוכלכת. ומכיוון שזה לא היה יום המזל שלך, אתה מגלה שכל מכונות הכביסה תפוסות או שבורות ואין לך ברירה אחרת מאשר לשטוף אותן ביד. הנה הדרכה מהירה כיצד לכבס את השמלה שלך ביד לאותו תאריך חשוב.

אתה יכול להשתמש בכיור המטבח שלך, באמבטיה שלך או באגן הכביסה שלך כדי לכבס את השמלה שלך ביד. עבור הדרכה זו, נשתמש באמבטיה. הצעד הראשון בכביסה ידנית של הבגדים שלך הוא למלא את האמבטיה במים חמים. המים החמים צריכים להיות חמים, אך לא חמים מדי כך שתוכלו לשרוף את הידיים.

השלב השני הוא לשים את חומר הכביסה האהוב עליך באמבטיה. אנא קרא את ההוראות בגב חומר הכביסה שלך עבור כמות חומר הכביסה המתאימה להכניס. וודא שאינך מכניס יותר מדי חומר ניקוי לאמבטיה ושהמים סבוניים.

השלב השלישי שאתה רוצה לעשות הוא לשים את השמלה שלך באמבטיה ולתת לה להיספג. אם השמלה או הבגד שלך מוכתמים, אז תרצה לתת להם להיספג עוד קצת. כעת, חלק הניקוי, סובב ונער את פיסת הבגד שלך למשך חמש דקות לפחות. תזדקק לחמש דקות לפחות על מנת שתוכל לנער את חלקיקי הלכלוך החוצה מהסיבים. זכור, אם פריט הלבוש שלך מוכתם מאוד, תרצה להקדיש תשומת לב מיוחדת לאזור זה. עבור כתמים קשים, אולי אפילו תזדקק לחומר ניקוי מיוחד להסרת כתמים.

השלב הרביעי בכביסה ידנית של הבגדים שלך הוא החלפת המים. רוקנו את האמבטיה מכל מי הסבון והחליפו אותה במים נקיים חדשים כדי שתוכלו לשטוף את הבגדים שלכם. חזור על שלב השטיפה הזה כמה פעמים עד שתראה שהמים צלולים ולא נשאר סבון.

לאחר ששטפת את הבגדים שלך, הקפד לסחוט את כל המים והיזהר לא לסובב את הבגדים שלך חזק מדי כי אתה מסתכן בפגיעה בבגדים שלך. השלב האחרון לאחר שטפת ושטפת את הבגדים שלך הוא לייבש אותם. אתה יכול לתלות אותו לייבוש או להשתמש במייבש. עכשיו אתה יודע מה לעשות כאשר מכונת הכביסה מלאה או שאתה רק צריך לכבס את השמלה האהובה עליך לאותו תאריך מיוחד. וזכרו כי שטיפת ידיים אינה רק חסכונית יותר, אלא גם מהירה יותר משימוש במכונת כביסה. כביסה מהנה.Source by Sandra Conway