הדרך הקלה ביותר לשחרר סתימות בשירותים

הדרך הקלה ביותר לשחרר סתימות בשירותים

ינואר 29, 2022 0 By admin

כולנו היינו שם. יש לך אסלה סתומה, האדם האחד שגר בבית שלך שלא כל כך מתפרק, אינך ואתה לא יודע מה לעשות. אם יש לך פעוט, רוב הסיכויים שהיית שם יותר מפעם אחת. ישנן השיטות המקובלות כמו הבוכנה או מקדחת האסלה. שני הפריטים האלה משרתים את המטרה שלהם, בסופו של דבר, אבל הם יכולים להיות קצת מבולגנים וגסים. הפתרון לסיים את כל הפתרונות הוא כל כך פשוט וללא בלגן שהוא מטריד את הדעת.

למעשה, השיטה הזו עובדת, ללא בוכנה כמעט בכל פעם. שלא לדבר על זה, כדי שזה לא יעבוד, צריך שיהיה לך שטן אחד של בלגן סתום! לסתימה היומיומית שלך, זו בהחלט הדרך ללכת. את הדרך הקסומה הזו לפתוח סתימה באסלה סיפר לי חבר שרברב שלי. בהתחלה, זה נשמע טוב כדי להיות אמיתי אבל בהחלט שווה לנסות. אתה צולל וצולל ללא הועיל. זה מריח, זה מתיז וזה לא כיף. גם מקדחת האסלה היא לא פיקניק. זה מביך וקצת קשה לטפל בו. עם זאת, השיטות הללו הן קונבנציונליות וזה יכול להביא נחמה לאנשים מסוימים, אבל יש דרך קלה יותר. צאו מחוץ לקופסה רק לרגע. האסלה הסתומה שלך לא חייבת להרוס לך את היום.

ראשית, אתה מוזג בערך כוס סבון נוזלי לאסלה. זה יכול להיות נוזל לשטיפת כלים או סבון ידיים נוזלי. תן לזה לשבת בזמן שאתה מקבל סיר עם מים חמים. כשאתה הולך למטבח, פעולת הסיכה מתחילה להתרחש בבריכה של איכס שאתה לא רוצה להתקרב אליו או שיהיה לך שום מגע עם כל דבר אחר. שפכו את המים החמים לאט לאסלה. זהו זה. אתה גמור. רוב הזמן, זה עובד. אם זה לא קרה, אולי תצטרך לתת לזה דחיפה עם בוכנה אבל זה צריך להיות זה. השיטה הזו עובדת והיא זולה בהשוואה להתקשרות לאינסטלטור או להתפרע לגמרי ואתה נראה כמו גיבור על.

לאחר מכן, תספר לשאר בני המשפחה כשהם מגיעים הביתה על החוויה הקשה שלך. שהצלת ללא לאות את היום בכך שעשית את זה בעצמך וחסכת את כל הכסף שהיית מוציא על אינסטלטור. הם לא צריכים לדעת איך עשית את זה או כמה קל זה היה. אתה לא יכול להרגיש מוכן לבשל ארוחת ערב עכשיו אחרי כל מה שעברת. אולי תצא מזה ארוחה או שמישהו אחר יבשל לשם שינוי!Source by Misty Stacy