הדרך הטובה ביותר למלא מחדש את מתקן הסבון המקציף שלך בשלבים קלים לביצוע

הדרך הטובה ביותר למלא מחדש את מתקן הסבון המקציף שלך בשלבים קלים לביצוע

ינואר 11, 2022 0 By admin

כשתשיג לעצמך מתקן סבון מקציף תראה שיש עליו כתב ויתור לגבי מילוי מחדש של הבקבוק. בעיקרון אומרים שאסור לעשות את זה כדי למנוע סתימה. עם זאת הם לא אומרים שאם אתה משתמש בסבון ידיים רגיל אתה יכול למלא אותו מחדש ללא בעיות. אז כשנגמר לך הסבון בבקבוק, קדימה, קנה עוד קצת ומלא אותו בבטחה.

קל מאוד למלא מחדש את המתקן שלך, אתה רק צריך לערבב פנימה מעט אוויר עם הסבון בזמן שהוא עובר דרך פיית המתקן. הסיבה שבדרך כלל הוא נסתם היא בגלל שרוב הסבונים די עבים. כדי למנוע סתימה, הוסיפו מעט מים ועכשיו אתם מוכנים למלא מחדש.

כדי לבצע את תהליך המילוי מחדש, מלאו את היחידה בסבון עד לרבע מגודל המיכל, ואז הוסיפו מים עד כסנטימטר מהראש של המיכל. מוסיפים את המים לאט למדי מבלי למלא אותם בקצף שעלול לעלות על גדותיו.

לאחר מכן סגור את החלק העליון כך שיהיה מאובטח והתחל לערבב אותו על ידי ניעורו. לנער אותו ישר עד שתראה שכל הסבון נמס בבטחה בבקבוק.

כך אתה לא רק משתמש בכמות פחותה של סבון, אלא גם חוסך בפלסטיק וכסף בו זמנית. וכמובן חוסכים במים. בהתחלה זה אולי נראה כמו קצת עבודה לעשות ותהיה לך קשה לקנות מתקן חדש, אבל זה ממש קל ומהיר לעשות, זה בקושי לוקח כמה דקות מהזמן שלך ומהחיסכון שאתה משיג לעצמך. הסביבה שווה את המאמץ הנוסף.

יש אנשים שממש מוסיפים מעט אלכוהול לתערובת כדי להפוך את הסבון לאנטי בקטריאלי אפילו יותר כדי להילחם בחיידקים. כמובן, תחילה ודאו שאינכם אלרגיים לאלכוהול. אם אתה רוצה להוסיף את האלכוהול, הוסף חלק אחד של סבון, חלק אחד אלכוהול ושני חלקים מים לתערובת. ואז לנער היטב ואתה מוכן ללכת.Source by Abraham E. Donovan