הגבר את הביטחון העצמי שלך עם חיוך זוהר יותר

הגבר את הביטחון העצמי שלך עם חיוך זוהר יותר

פברואר 14, 2022 0 By admin

ישנם אלפי ואלפי ספרי עזרה עצמית שמלמדים אותנו את הפרטים הקטנים של מה שצריך לעשות כדי לצבור ביטחון עצמי והערכה עצמית. ובכן, בטוח שיש בעיות פסיכולוגיות שצריך לטפל בהן כדי להגיע לרמות הגבוהות ביותר של הצלחה. עם זאת, יש כמה דברים קלים לעשה זאת בעצמך שניתן לעשות כדי להגביר את המורל ואת הביטחון העצמי שלך. אתה יכול להשיל כמה קילוגרמים, או לקבל "עשה" חדש. אבל אחת הדרכים הקלות והמהירות ביותר להקפיץ את ההערכה העצמית שלך היא להלבין את השיניים. כולם נראים טוב יותר עם חיוך גדול.

חיוך מושך אנשים פנימה כמו מגנט. תחשוב על ג'וליה רוברטס. אני כמעט יכול להבטיח לך שעצם הזכרת שמה מעלה מחשבות על החיוך הגדול והבהיר שלה. זה מקרין וזוהר מאהבה וביטחון עצמי. אנשים עם ביטחון עצמי מחייכים הרבה. דמיינו אותה עם שיניים צהובות, האם היא תחייך כל כך הרבה? האם זה בכלל ייראה טוב? כנראה שלא, בשני המקרים.

עכשיו מה יכול לעשות לך חיוך גדול? מחפשים עבודה, קידום, דייט, חבר? חיוך נהדר יכול לעזור לך לקבל כל אחד ואחד מאלה. וזה יחזק את הביטחון העצמי שלך. הלבנת שיניים יכולה לעזור לך לקבל חיוך נהדר. אתה יכול להיפטר מהחיוך הכואב שלך כי לא יהיו לך שיניים צהובות יותר. אז מהי הדרך הטובה ביותר להשיג את השיניים הלבנות הפנינתיות האלה? ישנן מספר דרכים שונות להשיג זאת, בהתאם לזמן ולתקציב שלך. בואו נסתכל על כמה מהאפשרויות.

ביקור אצל רופא השיניים

ככל הנראה הדרך היעילה ביותר להשיג שיניים לבנות ולשפר את החיוך שלך היא ללכת ולהלבין את השיניים אצל רופא השיניים שלך. אנשים רבים מתכווצים מהמחשבה ללכת לרופא השיניים, אבל ביקור אחד יכול להלבין את השיניים שלך עד 8 עד 10 גוונים. הליך זה יחזיר לך יותר מ-$500, בדרך כלל קרוב יותר ל-$1000. עם זאת, לאחר כשעה בכיסא השיניים, תצאו עם שיניים לבנות במראה נהדר.

מגשי הלבנת שיניים

תהליך זה מצריך ביקור שיניים כדי לעצב את המגשים להתאמה נוחה לפה. לאחר התאמת המגשים, אתה עושה את השאר בבית בשעות הפנאי שלך. היתרון בכך הוא שזה יחזיר אותך רק בין $300 ל-$500. החיסרון בכך הוא שעדיין צריך ללכת לרופא השיניים. עבורך שיש לך פוביה מרופא שיניים, זו כנראה לא האפשרות הטובה ביותר.

מוצרי הלבנה בבית

האופציה שהפכה לפופולרית מאוד לאחרונה היא הלבנת שיניים בבית. ישנן כמה אפשרויות שניתן להשתמש בהן בהליכים אלה. אפשרות אחת היא להשתמש בערכות הלבנת שיניים. אלה דומים למגשי השיניים שהייתם מקבלים מרופא השיניים, ללא הביקור. המגשים לא מותאמים ספציפית לפה שלך, אבל הם עושים את העבודה ללא הביקור ותג המחיר. הם גם מגיעים עם ג'ל הלבנה לשימוש.

בנוסף לכך ישנם עטי הלבנה, שהם אפליקטורים המכילים בתוכם ג'ל הלבנה אותו מורחים על השיניים. הם יכולים להאיר את החיוך שלך מהר יותר, אבל הם גם קשים יותר לשימוש מאשר המגשים, כי אפשר למרוח את הג'ל בצורה לא אחידה ולא לקבל את כל השן. גם רצועות הלבנה פופולריות מאוד. הם פשוטים לשימוש וקלים ליישום. לתוצאות ייקח יותר זמן להשיג את השיניים הלבנות הרצויות, אבל זה תהליך שעובד בסופו של דבר. עם כל האפשרויות הקיימות, אתה בהחלט יכול למצוא מוצר שאתה אוהב ומשתמש בו. אחרי הכל, מוצר ההלבנה הטוב ביותר הוא זה שבו אתה משתמש בסופו של דבר. אין סיבה לדאוג לגבי זה אם אתה לא מתכוון להשתמש בו. עכשיו כשאתה יודע משהו על האפשרויות שלך, קדימה וקבל חיוך נהדר.

אתה תראה את הביטחון העצמי שלך גדל ככל שתתחיל לפתוח את הפה שלך יותר. הייתי מציע שתתחיל לאט, אחרת אתה אף פעם לא יודע מה יקרה כשאתה מתחיל לשלוט בחדר כשאתה נכנס וכולם מתחילים להתאסף סביבך.

להצלחה שלך!Source by John Eidum