האם סבון גוג'ו מתאים לך?

האם סבון גוג'ו מתאים לך?

ינואר 3, 2022 0 By admin

סבון גוג'ו הוא ריח תפוזים, תחושה שוחקת, חיטוי ידיים שמנקה כמו שום סבון אחר. זה מזוהה בקלות בבקבוק הכתום שלו וידוע בשימוש החוזק התעשייתי שלו. מכונאי רכב, צוות בית חולים ואנשים בתעשיות דומות אחרות הדורשות סביבות עבודה סניטריות או שדורשים אנשים שעובדים באקלים מאוד מלוכלך לנקות היטב משתמשים בו. הפומיס הגס עושה עבודה מצוינת תוך שהוא נפטר מכל החיידקים והלכלוך.

סבון גוג'ו גם משאיר לידיים שלך ריח של תפוזים טריים. הוראות השימוש קלות מאוד. ראשית, אתה רוצה לוודא שהידיים שלך לא רטובות. תן משאבה אחת או יותר בהתאם למצב. התחילו לשפשף את הידיים והתחילו לערבב פנימה מעט מים תוך כדי שפשוף הידיים. לבסוף אתה צריך לשטוף היטב את הידיים במים ולנגב את הידיים יבשות.

לא מומלץ להשתמש במוצר זה כל יום אלא אם העבודה שלך דורשת זאת, אבל הוא עושה עבודה מצוינת כאשר אתה צריך כוח נוסף. לדוגמה, זה נהדר לשימוש לאחר החלפת שמן משלך או לאחר ניקוי מחסן האחסון הישן והמלוכלך. עם זאת, אין צורך להשתמש במים במקרים פחות קיצוניים. לדוגמה, אצטדיון היאנקי, ביתם של הניו יורק יאנקיז, אחת הקבוצות המעוטרות ביותר בליגת הבייסבול, משתמשת בסבון גוג'ו בכל חדרי האמבטיה שלהם. זה למעשה חוסך מיליוני גלונים במים מדי שנה והוא עוד דוגמה מצוינת ליתרונות מרחיקי הלכת של שימוש בסבון גוג'ו.

באופן אישי, הייתה לי חוויה נהדרת עם סבון Gojo. כשהייתי צעיר יותר עבדתי כחשמלאי מסחרי כ-4 שנים. זה היה כאשר למדתי על Gojo וכמה הדברים נפלאים באמת. החברה הייתה מבוססת באריזונה, ועשינו תחזוקה ושדרוגים במספר חנויות מכונות. טיפסתי דרך תקרות רבות ונגעתי בהרבה ציוד מלוכלך. בכל חנויות המכונות היו את הבקבוקים הכתומים הבוהקים האלה שלמדתי מהר שהם גוג'ו. זה עבד כמו קסם, והייתי משתמש בו כמה פעמים ביום כשהייתי צריך לנקות את הידיים שלי כמו, למשל, להפסקת צהריים. הייתי הולך לשירותים ואז שוטף ידיים עם הפומיס הכתום. אני באמת מאמין שאני בריא יותר היום בגלל גוג'ו.

להיפטר מחיידקים יכול להוביל ישירות לאורח חיים בריא. Purell Instant Hand Santizer הוא עוד מוצר נהדר של Gojo המאפשר ללקוחותיו להבטיח שהם הורגים חיידקים בהתראה של רגע ללא צורך בהכרח להשתמש בחומר ניקוי כבד. מוצר זה אינו דורש מים ולכן ניתן להשתמש בו בכל מקום פשוט על ידי הנחתו על הידיים. חשוב להקפיד על היגיינה כדי שלא תחלי. בין אם אתה צריך חומר ניקוי יומיומי כמו Purell או מוצר חוזק תעשייתי כמו Gojo Soap, Gojo Industries יש לך כיסוי!Source by Ben J Barsky