האם מכונת כביסה יכולה לאבד את יעילות הניקוי שלה?

האם מכונת כביסה יכולה לאבד את יעילות הניקוי שלה?

ינואר 3, 2022 0 By admin

האם מכונת כביסה באמת יכולה לאבד מיעילות הניקוי שלה? אני בטוח שהשאלה הזו עברה לך בראש בשלב זה או אחר. אבל באמת, יעילות הניקוי של מכונות כביסה לא פוחתת עם הגיל, אלא אם כן חלקים מסוימים באמת שבורים.

אם מכונת הכביסה שלך כבר לא יכולה להמיס חומר ניקוי, אז באופן טבעי, היא לא תניב את אותן תוצאות ניקוי כביסה. אם זה עובד לגמרי אבל זה לא מנקה כמו קודם, יש סיבות אחרות שיכולות להניב את התוצאות האלה:

1. מילוי התוף בבגדים רבים מדי

תוף הכביסה יכול לשאת רק כמה קילוגרמים של בגדים. אם אתה ממלא הרבה, אתה לא משאיר מספיק מקום כדי שהבגדים יפול. זה נכון בין אם אתה משתמש במכונת כביסה בעומס קדמי ובין אם לא. רק וודאו שיש למכונת הכביסה מספיק מקום להמיס את חומר הניקוי ומספיק מקום כדי להפיל ביעילות ולהחדיר חומר ניקוי בבד הבגדים שלכם.

2. מי ברז לא מנקים

זה יכול להיות המים שאתה משתמש בהם. חומרי ניקוי מסוימים אינם תואמים למי ברז. זה מפחית את יכולתו לנקות או אפילו להתמוסס לחלוטין. זו הסיבה שחובה להתחיל להשתמש במסנני מים. לרוב מכונות הכביסה כבר יש מסננים מובנים ובמקרה כזה תצטרכו להחליף אותו מעת לעת. אבל אם התמזל מזלכם וקנית אחד שאין לו פילטר, תמיד תוכלו להתקין את הברז או את מקור המים שלכם עם אחד כזה.

3. כנראה שאתה משתמש בחומרי ניקוי לא יעילים

אם אתה מנקה משהו עם הרבה כתמים כמו צבע ודם, אל תצפה שמכונת הכביסה שלך תיפטר מכל זה רק באמצעות חומר ניקוי. אתה צריך כלי ניקוי מיוחדים להסרת כתמים ולטפל קודם בבגדים שלך לפני שתוסיף אותם לכביסה האחרת שלך.

אבל כמובן שאתה גם צריך לדאוג למכונת הכביסה שלך. זה לא יישאר בפונקציות המובילות לאורך זמן. האם לא היית אוהב לראות אותו מת הרבה יותר מאוחר מאשר הרבה יותר מוקדם?

ודא שאתה מסיר עובש, טחב ומשקעי סיד במכונת הכביסה שלך. אלה גם פוגעים בתפקודים הנפוצים של מכונת הכביסה שלך. מצא גם חומר ניקוי טוב. אם אתה משתמש במטען קדמי, השתמש אך ורק בחומרי ניקוי של HE. זה רק עניין של שימוש במכונת הכביסה הנכונה וכיצד מטפלים בה כראוי.Source by Zach Smith