האם אתה משתמש בג'ל רחצה ובסבון ידיים נוזלי?

האם אתה משתמש בג'ל רחצה ובסבון ידיים נוזלי?

ינואר 18, 2022 0 By admin

האם אנחנו יודעים, או האם עלינו לדעת הכל על השמפו שאנו משתמשים בו מדי יום או על בקבוק סבון הידיים הנוזלי התמים למראה היושב ליד הכיור במטבח או בכביסה? כן, אנחנו צריכים לדעת כל מה שיכול להשפיע על הבריאות שלנו, כדי שנוכל להחליט בעצמנו ולבחור בעצמנו. יש לנו זכות לדעת מה מחקרים רבים מצאו לאורך זמן על מוצרים שאנו משתמשים בהם מדי יום ואין זה משנה אם מדובר רק בג'ל רחצה פשוט וסבון ידיים נוזלי נפוץ.

רוב האנשים לא היו מקדישים לזה מחשבה כשהם מרימים את הבקבוק הזה של ג'ל או שמפו ואפילו פחות עם סבון הידיים הנוזלי. מזהמים במוצרי טיפוח יכולים לגרום לתופעות לוואי רבות כולל מחלות קשות שעלולות להצטבר עם הזמן. זה לא משפיע על כולם באופן מיידי, אבל רעלים במוצרים האלה, אם לא נשלט עליהם, יצטברו בגוף שלך. בכל מוצרי הטיפוח האישיים יש כמה מרכיבים של מזהמים, אלא אם כן אתה מוצא אורגני לחלוטין הזמינים אבל לא תמיד ניתנת לנו הבחירה הזו. רוב המוצרים מכילים ניחוחות חזקים עם ריח מרענן נעים. עם זאת, זה לא רק להנאתכם; המטרה העיקרית של זה היא לכסות ריחות כימיים של מרכיבים רעילים אחרים.

מהם מרכיבים כאלה שיכולים להשפיע על הבריאות שלנו?

לרגע נתרכז רק בג'ל הרחצה ובסבון הידיים כי התחום של כל שאר מוצרי הטיפוח הוא כמעט אינסופי. ההסבר יכול להיות קל כמו לומר 'רק קרא את התווית על המוצר', אבל מרכיבים רבים אינם מוצגים על מוצרי קוסמטיקה לטובת היצרן. עם זאת, עדיין קרא את התווית ותמצא שמות או דומים כמו נתרן כלורי, פרופילן גליקול, פוליאוקסיאתילן, אתוקסילציה, laureth, myreth שעלולים לגרום לגירוי בעור ובעיניים, בחילות, הקאות עלולים לגרום לגירוי בדרכי הנשימה ועלולים להשפיע על הכבד. וכליה. Sodium Lauryl Sulphate נפוץ ביותר באלפי מוצרי טיפוח אישיים כמו שמפו, שטיפת גוף, משחת שיניים, סבוני ידיים נוזליים, אבקת כביסה, דטרגנטים ומשמש גם כחומרי ניקוי תעשייתיים. סבון ידיים נוזלי וג'ל רחצה מכילים ניחוחות סינתטיים הידועים כגורמים לגירוי וייבוש העור. בעיה נוספת מתעוררת כאשר מוצר בשם טריקלוזן מתערבב עם מי ברז. זה יוצר כלורופורם שהופך למסרטן אנושי. כשמערבבים חומרים כימיים עם מי ברז או כל מים מטופלים אחרים יכולה להיות השפעה דומה למתן שתן בבריכת שחייה, שכן שתן מתערבב עם כלור וחומרים אורגניים אחרים הוא הופך לחומצת שתן שתהפוך לרעל. מכיוון שחלק מהמוצרים ידועים כמכילים מתכות כבדות אשר נמצאות באיפור מהווה גם סיכון בריאותי, כי מתכות לא נשלפות בקלות לאחר שהן הצטברו בגופך.

מרגישים לא בריאים ולא יודעים למה?

שימוש בכימיקלים על העור שלך יכול להיות גרוע יותר מאכילתם. כשאתה אוכל משהו הרוק וחומצת הקיבה שלך עוזרים לפרק אותו והוא נשטף מהמערכת שלך. כאשר שמים את הכימיקלים האלה על העור שלך הם סופגים כמו ספוג ישר לתוך מחזור הדם שלך שיכול להשפיע על כל אחד מהאיברים שלך. בחלק מהימים לא מרגישים הכי טוב ופשוט מצחצחים את זה כאילו יש יום חופש, זה יכול להיות פשוט יום חופש. עם זאת, אם חזרות מסוג זה הופכות תכופות יותר, זו יכולה להיות רק השפעת עומס כימי כלשהו והצטברות מתכות בגופך ולעיתים קרובות מאובחנת כפשוטה. זה לא נדיר לשמוע אנשים אומרים שהם לא מרגישים טוב בזמן האחרון ולא יודעים מה זה יכול להיות, ולפי הרופא אין שום דבר רע איתי. אל תפסיק כאן, תעשה עוד בדיקות עד שימצאו את זה, הסיבה לכך נמצאת איפשהו. להיות מודע לקוקטיילים הכימיים היא התחלה טובה, כך שתוכל לזהות על ידי ידיעת מה להיזהר כדי להימנע מחומרים מסוכנים במוצרי הטיפוח האישי שלך ולבצע בחירות טובות יותר. כאשר מחליפים למוצרים כימיים וללא רעלים הישאר ערני. חפש את שם החברה שמייצרת את המוצר הזה בפועל; חשוב לדעת עם מי יש לך עסק. מוצרים רבים מגיעים מחברות חסרות שם שבהן אין שליטה ממה המוצרים עשויים או מהם המרכיבים, ללא קשר אם הם קוראים לזה אורגני. אם אתה באמת דואג לבריאות שלך, כל מוצרי טיפוח אישיים שבהם אתה משתמש ודא שהוא עומד בסטנדרטים אורגניים: לא רעיל לחלוטין, ללא צבעים מלאכותיים, כימיקלים וחומרים משמרים.Source by Josef Bichler