האם אתה יכול להלבין את השיניים שלך יותר מדי?

האם אתה יכול להלבין את השיניים שלך יותר מדי?

ינואר 12, 2022 0 By admin

הלבנת שיניים היא עסק גדול בימינו. לא רק סלבריטאים עשירים מסתובבים עם חיוכים לבנים מסנוורים. זה הופך יותר ויותר נפוץ שבני הציבור הרגילים מקבלים גם הלבנת שיניים. עם זאת במאמר זה אני רוצה לדבר על הסכנות של הלבנת שיניים, ולדון אם אתה יכול להלבין את השיניים שלך יותר מדי.

הבעיה בצפייה בהרבה תוכניות טלוויזיה וסרטים, ובקריאת הרבה מגזינים של מפורסמים היא שלראות הרבה מהאנשים המפורסמים האלה עם החיוכים המושלמים שלהם גורם לך להיות מודע לעצמך לגבי השיניים שלך. כתוצאה מכך, יש אנשים שמלבינים את שיניהם שוב ושוב על מנת לקבל את אותו סוג של שיניים שהן לבנות באותה מידה.

עם זאת, חשוב לזכור שהרבה מהמפורסמים האלה עשו הרבה יותר עבודה מאשר הליך פשוט של הלבנת שיניים. במקרים רבים הם שילמו אלפי דולרים עבור התקנת פורנירים.

כמו כן, כדאי לזכור שהרבה אנשים חושבים ששיניים לבנות מדי נראות מזויפות ומעט לא מושכות. אכן, יש הרבה סלבריטאים שאני יכול לחשוב עליהם שעכשיו נראים קצת מוזרים כי השיניים שלהם לבנות עד כדי גיחוך. אז אתה לא צריך לשאוף בהכרח להפוך אותם לבנים ככל האפשר. המטרה צריכה להיות להפוך אותם לגוון טבעי של לבן, מבלי להיראות כאילו הולבנו בצורה מקצועית.

אם תלבינו את השיניים יותר מדי, ישנה גם סכנה אמיתית שתפגעו בשיניים שלכם ותשאירו את המראה הרבה יותר גרוע. הסיבה לכך היא שאם אתה משתמש בטיפול מסוים יותר מדי זמן, או אם אתה לא עוזב מספיק זמן בין טיפול לטיפול (מומלצת בדרך כלל הפסקה של 6-12 חודשים), אז השיניים שלך יכולות להאפיר ולהתחיל להיראות שקופות.

זה כמובן לא מראה טוב, ואולי ידחה אותך הלבנת שיניים לכל החיים. אז אתה תמיד צריך לעקוב אחר ההוראות המסופקות עם כל טיפול, או לקבל עצות מרופא השיניים שלך.

אם אתה משגיח על השיניים שלך לאחר הלבנתן, אז בכל מקרה לא צריך לעשות אותן מחדש במשך שנה או שנתיים נוספות. אתה רק צריך להגביל את צריכת תה, קפה ויין אדום, ולנסות לוותר על עישון אם אפשר.

אז כדי לחזור לנקודה המקורית, האמת היא שכן אתה יכול להלבין את השיניים יותר מדי. לא רק שהם יכולים להיראות לבנים מדי במקרים מסוימים ולהיראות לא אטרקטיביים ומעט מוזרים, אלא שאתה יכול גם להזיק להם אם לא תיזהר. זה ישאיר אותם שקופים ואפילו יותר לא מושכים. אז השתדלו להשאיר כמה שיותר זמן בין טיפול לטיפול, ובוודאי מינימום חצי שנה אם אתם רוצים שיניים בריאות בגוון לבן טבעי.Source by Jim Woolley