דרכים כיצד לנקות את ה-Windows שלך

דרכים כיצד לנקות את ה-Windows שלך

ינואר 29, 2022 0 By admin

החלונות הם חלק חשוב מאוד בבית שלך. הם מספקים תאורה ואוורור נאותים כדי לגרום לבית שלך להיראות מרגיע יותר. לפיכך, אתה צריך לנקות אותם מדי פעם ואנחנו מדברים על ניקוי יסודי לא רק ניקוי פשוט. ניקוי חלונות יכול להיות משימה קשה עבור רובנו וזו הסיבה מדוע אנשים שוכרים לעיתים קרובות מנקי חלונות מקצועיים. מה אם אין לך כסף לשלם לכמה אנשי מקצוע? אין ברירה אלא לעשות את הניקיון בעצמך. להלן מדריך צעד אחר צעד כיצד לנקות את החלונות שלך.

שלב 1: תזמן את הניקוי שלך

תחילה עליך לקבוע יום שבו לנקות את החלונות שלך. רצוי לנקות את החלונות ביום מעונן ולא ביום חם ושטוף שמש. השמש עלולה לגרום למים להתייבש על החלונות עוד לפני שתוכל לנגב אותם, מה שעלול לגרום לכמה פסים.

שלב 2: היכונו לניקוי

עליכם להתכונן לניקיון וזה כולל איסוף כל החומרים הדרושים לניקוי החלונות שלכם. זה גם אומר שאתה צריך לנקות אבק מהחלונות ולהסיר קורי עכביש. חלק מהחומרים שתצטרכו הם ספוג, מים ודלי, מגב, תמיסת ניקוי, מטלית נטולת מוך ומקרצף.

שלב 3: שטפו את Windows

השתמש בספוג כדי להרטיב את החלון. השתמש במקרצף שלך והספיג אותו בתערובת של מים ותמיסת ניקוי. התחל לקרצף מהחלק העליון של החלון שלך כך שעודפי המים ותמיסת הניקוי יזרום למטה על החלק התחתון.

שלב 4: השתמש במגב

השתמש במגב שלך כדי לנקות את החלק שכבר שטוף בחלון שלך. זכור לשמור את להב המגב במגע עם החלון שלך כדי למנוע פסים. השתמש במטלית נטולת מוך כדי לנגב את הלהב כדי להסיר לכלוך ועודפי מים. בצע תנופה נוספת אך הפעם חפיפה למכה הקודמת ואל תשכח לנגב את הלהב שלך לאחר שתסיים כל תנועה. המשך לעשות זאת עד שתגיע לתחתית החלון שלך.

שלב 5: גימור

השתמש במטלית נקייה אחרת שלך נטולת מוך כדי לנגב את עודפי המים בצדי החלונות שלך. אתה יכול גם להשתמש במטלית גומי סופגת המשמשת לניקוי מכוניות כדי לייבש את החלון שלך.

הנה, מדריך קל שלב אחר שלב כיצד לנקות את החלונות שלך כמו מנקה חלונות מקצועי.Source by Fidelio Orosco