ג'ל הבהרה לאזורים רגישים – כיצד להלבין שדיים, פי הטבעת, הנרתיק, פנים ואזורים רגישים

ג'ל הבהרה לאזורים רגישים – כיצד להלבין שדיים, פי הטבעת, הנרתיק, פנים ואזורים רגישים

דצמבר 29, 2021 0 By admin

ג'ל הבהרה לאזורים רגישים צריך להיות עדין ויעיל. יש להלבין אזורים כגון אנאלי, נרתיק, שדיים עם מרכיבים רכים ומבוססים על הטבע. בדרך כלל עקב הזדקנות, לחץ גוף וגורמים אחרים, האזורים הרגישים שלנו חווים התכהות. על מנת לקדם את הבריאות וההיגיינה של החלקים האינטימיים שלנו, עלינו להלבין באופן קבוע.

הידרוקינון הוא חומר ההלבנה היעיל ביותר. רוב מוצרי ההלבנה מכילים אותם אך תמיד רצוי להימנע ממרכיב זה למניעת מחלות קטלניות כמו לוקמיה, הפרעות בבלוטת התריס ונזק לכבד. ה-FDA אוסר את השימוש בו. ישנם מרכיבים מזיקים נוספים כמו כספית וסטרואידים שגם מהם יש להימנע. בדרך כלל משתמשים במוצרים המבוססים על נוזלים להלבנה אנאלית ונרתיקית מכיוון שהם קלים והם נספגים בקלות בעור שלנו.

שיטות טבעיות להלבנת שד, פי הטבעת, פנים ואזורים רגישים אחרים

* אורח חיים טוב חשוב ביותר להלבנת האזורים הפרטיים שלנו. שתיית מים היא חובה לשמירה על לחות העור שלנו, וכתוצאה מכך שומרת על תנועת המעיים שלנו ומונעת עצירות. פעולת מעיים טובה חשובה ביותר להורדת סיבוכים בעור כגון היפר פיגמנטציה, אקנה, צלקות, נמשים, כתמים כהים וכו'. עליך לשתות 10-12 כוסות מים מדי יום.

* העור שלך משקף את ההרגלים שלך; אתה צריך להפסיק לעשן ולשתות כדי להשיג מראה מושלם. אתה צריך לכלול הרבה פירות וירקות בתזונה שלך. הם מכילים נוגדי חמצון, שיכולים בקלות לסלק רעלים מהגוף שלנו.

* הלבנה אנאלית, חזה ונרתיק זקוקה לטיפול קיצוני. רצוי להתייעץ עם רופא לפני ביצוע הלבנת עור.

* כמה מהמרכיבים המבוססים על הטבע היעילים ביותר להלבנת האזורים הפרטיים שלך הם חומצה גליקולית, חומצה לקטית, חומצה קוג'ית, אבקת אמבליקה, תמצית מיץ לימון, תמצית ליקוריץ, תמצית דוב, תמצית תות וויטמין B3.

* ניקוי ולחות חשובים ביותר לעיכוב ייצור המלנין. עליך לבצע פילינג לעור שלך באופן קבוע כדי להגיע לעור פנים ללא רבב.Source by Lauren Gibson