גידול אוכמניות באמצעות שמן נים וגידול צמחים אחרים באופן אורגני

גידול אוכמניות באמצעות שמן נים וגידול צמחים אחרים באופן אורגני

פברואר 19, 2022 0 By admin

זהו מוצר המשמש להדברה טבעית בטוחה ללא חומרי הדברה

הוא משמש לחקלאות אורגנית של אוכמניות וגידולים אחרים. נים הוא אולי אחד מהמוצרים החשובים ביותר שנמכרים באופן מסחרי לחקלאות אורגנית. אנשים מעריכים את זה כחומר דוחה חרקים טבעי והדברה. שמן נים הוא שמן טהור ללא ניסוח ואינו רשום לשימוש כקוטל חרקים, קוטל פטריות או לכל שימוש צמחי ספציפי. טוענים שזהו קוטל פטריות, קוטל חרקים וקוטל בקנה מידה רחב. 70% שמן נים מדווח כמפקח על מחלות רבות כמו גם חרקים וקרדיות כולל זבוב לבן וכנימה. זה יכול לשמש לשימוש פנימי / חיצוני על צמחים, פרחים, ירקות ושיחים כולל צמחי אוכמניות.

הוא בדרך כלל בצבע בז' בהיר עד חום, ויש לו ריח חזק למדי. הוא מורכב בעיקר מטריגליצרידים ותרכובות טריטרפנואיד. הוא לא אוהב לשלב עם מים (כלומר הוא הידרופובי) והוא חייב להיעשות באמצעות תרכובות מתאימות, כגון סבון, המורידות את מתח הפנים של חומרי השטח פעילי המים על מנת לשלב אותו לאמולסיה במים על מנת להיות מיושם.

מקור שמן נים

מה זה?

עץ הנים הוא יליד מזרח הודו ובורמה. שמן זרעי נים הוא מוצר שנמצא בשימוש בהודו במשך אלפי שנים להדברה וכן למטרות רפואיות. שמן נים מתקבל על ידי ריסוק זרע עץ הנים. זה מושג על ידי לחיצה קרה על הזרע של עץ הנים תוך שליטה בטמפרטורה. שיטה שנייה המשמשת להשגת שמן זרעי נים היא באמצעות ממס למטרות המיצוי.

שימושים בשמן נים

תערובות מיוחדות המיוצרות נמצאות בשימוש נרחב כחומר טבעי כדי לפעול כקוטל חרקים לחקלאות אורגנית. 70% זה יעיל למחלות רבות, כמו גם חרקים וקרדיות. הוא דוחה מגוון גדול של מזיקים כולל זחלים הניזונים מהעלווה ויכול להוות בעיה בצמחי אוכמניות. חרקים אחרים כוללים כנימות, זבובים לבנים, חיפושיות, תולעת סלק, תולעת הכרוב, פטריות פטריות החיפושית היפנית, כורי עלים, ארבה, קרדית, זחלי עש, זבובי פטריות, נמטודות, חרק קמח ותריפס. כנימות יכולות להוות בעיה גם בצמחי אוכמניות. הם מוצצים מיצי צמחים (מזיני מוהל) וניתן לשלוט בהם באמצעות שמן נים. גם כנימות נשלטות לרוב על ידי חיפושיות פרת משה רבנו ואויבים טבעיים אחרים. שמן נים לא הוכח כמזיק לתולעי אדמה, יונקים, ציפורים או כמה חרקים שימושיים כמו פרפרים, פרת משה רבנו ודבורי דבש. זה יכול לשמש כמוצר ביתי להשמדה, הרחקה או הקטנת זבוב הבית הנפוץ, לג'וקים, נמלים, פשפשים, יתושים, זבוב ללא זבוב, חילזון, טרמיטים. שמן נים שולט גם באנתרקנוז, כתם שחור, טחב אבקתי וחלודה (פטרייה).

שמן נים משפיע על מגוון רחב של חרקים. השימוש בו יכול להיות חלק משמעותי מהדרך להשגת אסטרטגיית הדברת חרקים משולבת. זהו מעכב ביו-חרקים הנספג על ידי המזיקים. זה מפריע לרבייה ולהאכלה וכתוצאה מכך ירידה מתמדת בתושבי החרקים. זה מתכלה. חבר שלי השתמש בו כדי להיפטר מהזבובים הלבנים בחממה שלו ופתר את הבעיה באופן מיידי.

תעריפי בקשה

ערבבו כפית אחת של שמן נים ו-½ עד 2 כפיות של סבון נוזלי או מתחלב אחר כדי לערבב היטב ל-1 ליטר מים חמים, או ארבע כפיות שמן נים ושתי כפיות של סבון נוזלי או H ל-1 ליטר מים. נער היטב. (אם אתה משתמש עם מים חמים כדי להקל על תערובת שמן הנים) וודא שהשמן מתחלב לחלוטין לפני הריסוס. אם יש שמן צף מלמעלה הוסף עוד סבון או מתחלב לפי הצורך. רססו בנדיבות את התמיסה המדוללת על כל משטחי העלים. יש לחזור על הריסוס כל 7-10 ימים למשך 4 עד 5 שבועות במידת הצורך.

חומר הרטבה מצוין לשימוש כמתחלב הוא Basic H מוצר הנמכר על ידי Shaklee Corporation.

גדל בעצמך יבולים ללא חומרי הדברה

ניתן לרכוש צמחי אוכמניות שגודלו חומר הדברה ללא חומרי הדברה במשתלה מוכרת במחירים מצוינים. הקנייה הטובה ביותר היא צמחים בני שנתיים. גידול האוכמניות שלך וגידולים אחרים ללא חומרי הדברה הוא דבר נבון לעשות מבחינת הבריאות שלך, כמו גם החיסכון בכיס שלך.

רַעֲלָנוּת

מרכיב ההדברה הפעיל העיקרי בשמן נים הוא Azadirachtin. מחקרים שנעשו כאשר עלי נים שימשו להאכלת חולדות זכרים במינונים יומיים גבוהים לאורך זמן. התוצאות הראו שנבעה סטריליות של 100% (הפיכה). זה מציע לך לא לקחת נים אם אתה מנסה להרות או בהריון. למה לקחת סיכונים אם יש שאלות ללא מענה?

איפה אני יכול לרכוש אותו?

חלק מהחנויות של LOWE מוכרות את זה.

בקנטקי, Detweiler Country Store ב-Cub Run, קנטקי מטפל בזה.

נים מופץ על ידי בכמויות גדולות יותר על ידי:

South West Plantscape מוצרי

(800) 333-7977

southwestplantscape.com

הפניות

Rajeev Seenappa, (2009) Dinkal Agro Inc: אורגני לחיים בריאים

Schmutterer, H. (עורך) (2002) The Neem Tree: מקור למוצרים טבעיים ייחודיים לניהול מזיקים משולב, רפואה, תעשייה ומטרות אחרות (כריכה קשה), מהדורה 2, Weinheim, גרמניה: VCH Verlagsgesellschaft.ISBN 3-527-30054 -6Source by Harold Stewart