גורמים חשובים בבחירת סלון ציפורניים

גורמים חשובים בבחירת סלון ציפורניים

ינואר 23, 2022 0 By admin

סט של ציפורניים בריאות ומטופחות מעוטרות בעבודות אמנות מורכבות בטוח יתפוס גלגלי עיניים. וזה בדיוק סוג תשומת הלב שנשים רוצות לקבל. עם זאת, נשים שנאבקות עם המניקור והפדיקור שלהן רואות בזה חלום רחוק. כבר לא כי יש מכוני ציפורניים שיעזרו לנשים בעבודה. הם מהווים פתרון אחד לכל סוגי המניקור, הפדיקור ואומנות הציפורניים הפאנקית. אבל, צריך להיות זהיר בביקור בסלון ציפורניים. למה? נספר לך את הסיבות להלן.

ציפורניים הן מהמהירות ביותר להידבק בזיהומים. כמו כן, לאחר ההידבקות, לוקח זמן רב להחלים כי הזיהום מוטבע עמוק. כתוצאה משיתוף של מכשירים וכלים, האפשרות להידבקות גבוהה יותר אם לא שומרים על היגיינה תקינה. האיכות חשובה גם בכל הנוגע ליפיוף הציפורניים. אמנים לא מקצועיים יוצרים עבור עבודה עלובה. מוצרים באיכות ירודה עלולים גם לגרות את הציפורן ואת העור הסובב אותה.

גורמים שיעזרו לך לרשום סלון ציפורניים

להלן כמה מהגורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קניות בסלון ציפורניים.

1. תברואה והיגיינה:

היגיינה נמצאת בראש הרשימה. כמה תצפיות כלליות יתנו לך רמזים עדינים לגבי תשומת לב מתקנים לתברואה. הראשון כולל את ניקיון המקום. זה צריך להיות נקי מאבק ולכלוך. השני כולל שמירה על אמצעי היגיינה במהלך התהליך. על המלווים לשטוף ידיים בסבון אנטיבקטריאלי בין לקוחות. כמו כן, יש לחטא ולהחליף משטחים ומשטחי שולחן בין לקוחות. יש לחטא מכשירי מתכת ביסודיות לפני השימוש. יש להשתמש בקבצים חדשים עבור לקוחות חדשים.

2. רישיון:

רשימה קצרה של מספרה המעסיקה טכנאים מורשים. כשאתה עובד עם מניקוריסטית או פדיקוריסטית מוסמכת, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהם יודעים את העבודה שלהם ולא יפגעו ויעוותו את הציפורניים או יפצעו את העור שמסביב. היו סיפורים רבים על עבודות הרות אסון שנעשו על ידי טכנאים לא מיומנים.

3. אַטמוֹספֵרָה:

מפגש בסלון ציפורניים יכול להיות באמת מתגמל, אם הוא יוצר את האווירה הנכונה. האווירה צריכה להיות שלווה ושלווה. מוזיקה רכה המושמעת ברקע בזמן שאתה מחכה לסיום המשימה תרגיע עצבים מתוחים ותשפר את מצב הרוח שלך.

4. מגוון שירותים:

בעוד שמספר סלונים הם אך ורק סלוני ציפורניים, ישנם כמה שמציעים מגוון שירותים אחרים תחת אותה קורת גג. הוא כולל שעווה, טיפוח וצביעת שיער, טיפולי פנים וטיפוח גבות. אם יש לך לוח זמנים צפוף ואתה מקבל רק יום אחד בשבוע כדי לפנק את עצמך, כדאי לך לבחור במקומות שבהם תוכל לבצע פגישת טיפוח שלמה תחת אותה קורת גג.

5. תמחור:

התמחור הוא גם גורם מכריע בבחירתך בסלון ציפורניים. זה לא רק בגלל שהוא עוזר לך להחליט מה משתלם לכיס שלך, אלא גם בגלל שהוא נותן לך רמזים על איכות השירות המוצע. המחיר תלוי בטיפול בו תבחרו. מניקור ופדיקור בסיסיים זולים יותר מאמנות ציפורניים מורכבת. היזהרו ממחירים נמוכים עד כדי גיחוך. סלונים רבים מציעים את שירותיהם במחיר זול מאוד ומשתמשים במוצרים באיכות נמוכה כדי לחתוך פינות. זה לא אומר שאתה צריך לבחור שירותים הנושאים תג מחיר כבד. בחרו במספרה שגובה מחירים נוחים עבור שירותיו.

לכן, הקפד לשקול את כל הגורמים הללו לפני שאתה נכנס למכונית שלך והנהג יוצא. הרי לא תרצו להפוך סשן מפנק לאסון.Source by Tina Le