גורמים המשפיעים על עסקי מפיות נייר טישו

גורמים המשפיעים על עסקי מפיות נייר טישו

פברואר 17, 2022 0 By admin

פתיחת עסק חדש עשויה לבוא עם ביטויים וקשיים שונים, המשפיעים על המסע. בחירת מוצר רלוונטי לייצור שיש לו ביקוש גדול יותר בשוק קובעת מעט את ההכנסות העתידיות. מכיוון שנייר טישו הוא סחורה מתכלה ביותר המושך מספר רב של אנשים, השקת עסק חדש המתמקד באותו ייתן לך תוצאות טובות יותר מכל תוכנית אחרת. עם זאת, התעשייה דורשת ידע טכני של תהליך הייצור ועבודה מיומנת עבור אותו הדבר.

בשוק נעשה שימוש במגוון רחב של ניירות טישו בגדלים, הדפסים וצבעים שונים. כמו כן, הוא כולל מגוון הכולל רקמות פנים, מגבות נייר, מפיות רקמות, נייר טואלט וכו'. לפני שתתחיל עם האסטרטגיות, חשוב ללמוד את הטקטיקות העסקיות ולחקור את השוק עם המגמות האחרונות בשוק והביקוש של אנשים.

ישנם גורמים שונים המשפיעים על תחילת העסק:-

  • מקורות חומר גלם – חומר הגלם המשמש לייצור הטישו הוא נייר ליבה וסלילי ג'מבו. בשל הביקוש הרב של אותו, הם זמינים באופן נרחב בשוק. עם זאת יש צורך לבחור מיקום ליד השוק עבור תחבורה קלה וציוד בטיחות. חומרים נוספים הנדרשים לשם כך הם דבק, נייר עטיפה, סלוטייפ וכו'.
  • מיקום המפעל – בחירת מיקום מפעל מתאים לא רק עוזרת לכם למצוא את ההובלות בתעריפים הזולים אלא היא גם מקלה על ההגעה לאנשים שדורשים את הסחורה המוגמרת. ייצור ניירות טישו אינו דורש שטח גדול ובכל זאת חייב להיות בו מקום ניכר לעיבוד, למכונות ולציוד.
  • מכונות – מכיוון שניירות הטישו עדינים מספיק לייצור עם הידיים. המכונות נדרשות לכל התהליך, החל מהכנת גלילים קטנים מסלילי הג'מבו ועד לקיפול הרקמות לצורות רצויות. למכונות להבים חדים לייצור קל וקצוות חיתוך עדינים.
  • ידע מעמיק בתהליך הייצור – תהליך הייצור כולל הכנת סלילי הג'מבו והכל מתחיל בעיבוד עיסת העץ ולאחר מכן מיזוג וריסוק לתוך העיסה. הלחץ שהופעל כדי לקבל את העובי הרצוי של הנייר.
  • שיווק – יש לו את השוק העצום המכסה את כל היישומים התעשייתיים, הביתיים והמסחריים. מהמסעדות ועד בתי הספר, רקמות מבוקשות רבות למטרות היגיינה וניקיון. יתר על כן, הם זמינים בקלות בשוק עבור הביקוש הרחב שלהם.Source by Synderela Thomas