בצע את המעבר מניקוי רעיל לירוק

בצע את המעבר מניקוי רעיל לירוק

ינואר 25, 2022 0 By admin

הבית שלך הוא מקלט ללכלוך, חיידקים ועובש. אמנם ישנם מוצרים כימיים מסחריים שיכולים להקל עליהם, אך לא תמיד אלו הם האופציה הטובה ביותר הן לבריאות והן לתקציב שלכם. בין אם המטרה שלך היא לחסוך כסף או לעבור למוצרים טבעיים יותר, ישנם חומרי ניקוי אקולוגיים שיכולים לעשות את העבודה גם אם לא טוב יותר מחומרי ניקוי מסחריים ורעילים.

היתרון בשימוש בחומרי ניקוי אקולוגיים או בתכשירים ביתיים הוא שבדרך כלל מדובר בחומרים שכבר נמצאים בבית. בעלי בתים לא צריכים לקנות מוצרים נוספים כדי לעזור בניקוי, מה שמביא לחסכון גדול מדי שנה. כמו כן, הוא מספק אלטרנטיבה מצוינת למי שמודאג מהסביבה ובריאותם. בשנים האחרונות, מחקרים רבים הראו כי השימוש בחומרי ניקוי מסחריים תורם לזיהום ועלול להזיק לבריאותך הכללית. אם אתם רגישים במיוחד, לחלק מהכימיקלים עלולות להיות השפעות מזיקות במיוחד.

סימנים מעפרונות וטושים על הקיר הם כמעט בלתי נמנעים עבור בית עם ילדים (יש לי אמנים מושבעים בבית). לפני שאתה מנסה משהו על הקירות שלך, נסה את הנוסחה הפשוטה של ​​שימוש במייבש שיער כדי להמיס כתמי עפרונות על משטחים ולנגב עם סמרטוט רטוב. אתה יכול גם להשתמש במים וקצת שומן מרפקים. אם הסימנים לא יורדים, השתמש בספוג לח כדי להרטיב את האזור הפגוע ופזר מעט סודה לשתייה כדי לנקות את הסימנים. אפשרות נוספת היא להשתמש במשחת שיניים כדי להיפטר מטושים על הקירות. שימו מעט משחת שיניים על הספוג ומרחו ישירות על הכתמים. שטפו היטב את הקיר במים חמימים לאחר הסרת הטושים. עבור כתמים שנעשו על ידי טושים קבועים, השתמש באלכוהול.

מסטיק יכול לפעמים להידבק לבגדים ולרהיטים. הם יכולים להיות מאוד קשה להסרה ללא הטכניקות המתאימות. ישנם סיפורים רבים המצביעים על כך שהנחת חמאת בוטנים יכולה לעזור. עם זאת, השיטה הטובה ביותר היא להשתמש באלכוהול. יש לגרד כמה שיותר מהמסטיק ולאחר מכן להשתמש באלכוהול כדי לעזור להוריד את השאר.

לקבלת מוצר הניקוי הבר-קיימא הטוב ביותר בבית, אני משתמש בחומץ או בלימון. יש לדלל אותם במעט מים ולמרוח כמו כל מוצר ניקוי אחר. מלבד תכונות החיטוי הטבעיות שלהם, חומץ ולימון נפטרים גם מריחות לא רצויים כמו ריח מתמשך של מזון מטוגן.

סודה לשתייה היא עוד חובה. אתה יכול להשתמש בו כדי לפתוח את סתימת הביוב שלך. בשילוב עם חומץ הוא מספק דרך יעילה לפנות חומר אורגני שנלכד בביוב. שמתי גם קערה קטנה של סודה לשתייה במקרר כדי לשמור על ריחות – זה שומר על ריח נקי ורענן.

לניקוי אקולוגי טוב, ערבבו 1 כוס מים חמים מאוד, 1 כף חומץ וכפית בורקס – זרקו פנימה כמה טיפות של שמנים אתריים כמו אקליפטוס או לבנדר. תערובת זו מצוינת לריסוס המטבח והאמבטיה לפני ניגוב עם מטלית.

כשמדובר בשימוש בתכשירים ביתיים, חשוב לעשות תיקון בדיקה על החלק הקטן והבלתי בולט של הקירות או הרהיטים כדי לוודא שהחומר או הבד לא מגיבים אליו לרעה. חלק מסימני האזהרה שיש להיזהר מהם הם שינויים בצבע או דהייה.Source by Katrina White