בלי בוכנה, בלי דאגות

בלי בוכנה, בלי דאגות

פברואר 1, 2022 0 By admin

היה לך פעם אחד מהימים האלה? הבוס שלך קבע דד-ליין שאתה לא יכול לעמוד בו, היית תקוע בפקקים בדרכך הביתה מהעבודה ודקות לפני ארוחת הערב צפויים האורחים להגיע, השירותים שלך צריכים לפתוח סתימה ואין לך בוכנה. אולי לא תוכל לעשות שום דבר לגבי מועדי עבודה בלתי אפשריים או תנועה מטורפת, אבל כל עוד יש לך בקבוק של סבון כלים בהישג יד, לדעת איך לשחרר סתימה במהירות בשירותים זה קל כמו אחד, שתיים, שלוש.

שלב 1

תתנגד לדחף לשטוף את האסלה. למרות שזה מפתה לנסות לשטוף את הסתימה, זה עלול לגרום לתוכן לעלות על גדותיו. רצוי לאפשר ניקוז מסוים.

שלב 2

הקפד לרפד את הרצפה סביב קערת האסלה שלך במגבות ישנות או אפילו בעיתונים כדי לספוג כל גלישה או שפיכה שעלולים להתרחש. עם או בלי בוכנה, ניסיון לפתוח את האסלה שלך יכול להיות עבודה מבולגנת, אז הקפד להגן על הרצפה שלך ועל הסביבה הקרובה. אתה יכול להגן על עצמך על ידי לבישת בגדים ישנים וזוג כפפות גומי. לבסוף, ודא שהמיכל שלך ריק כדי להגן מפני הצפות מבולגנות.

שלב 3

הוסף כמה כפות של סבון כלים נוזלי וחצי ליטר מים חמים לסתימה. (המים לא צריכים להיות רותחים.) הניחו לתערובת לשבת כמה דקות. משקל המים בשילוב עם סבון הכלים החלקלק אמור למעשה לפתוח סתימה בשירותים שלכם. עבור קבקבים קשים יותר, הפעלת לחץ עדין על החסימה עשויה להיות יעילה.Source by Ramsey Lynn