בית אילוף כלב – חוויה מתגמלת לך ולכלב שלך

בית אילוף כלב – חוויה מתגמלת לך ולכלב שלך

ינואר 18, 2022 0 By admin

הבעיה העיקרית באילוף כלב בבית היא לעודד אותם לעשות את העסק שלהם היכן שתרצו ומתי שתרצו. אם תיכשל באימון הבית של חיית המחמד שלך, בסופו של דבר תקבל בית, רהיטים וריהוט שמריחים כמו משתנה לכלבלב. זה לא נעים לך או לכלב שלך. זכרו שכלבים מטבעם הם חיה מסודרת. הם לא אוהבים להשתמש במרחב המחיה שלהם כסיר. גורים צעירים מאוד יודעים באופן אינסטינקטיבי שהם צריכים לעשות את צרכיהם רק מחוץ למרחב המחיה שלהם.

האילוף חייב להתחיל כאשר אתה מביא את הגור שלך הביתה לראשונה. נסה קופסה או סלסילה מכוסה בעיתון ובניילון פלסטיק. "רפידות הגור" שזמינות כעת באמת עובדות טוב במיוחד אם הן ריחניות כראוי. אזור האימון יכול להיות פשוט כמו מספר גיליונות עיתון על הרצפה הרחק מחלל המגורים. כשהבאנו לראשונה את יורקי בן ה-3 שלנו הביתה מהליגה להצלת גורים, הוא היה מאוד עצבני סביבנו. לא ידענו מה לחפש כשהוא רצה ללכת. כתוצאה מכך הוא כן עשה כמה טעויות. עד מהרה למדנו שכאשר הוא רצה לצאת החוצה הוא נעשה עצבני והיה הולך לאשתי וחובט ברגלה באפו. מאז שראינו זאת ופעלנו כאשר ציין שהוא חייב ללכת הוא לא עשה טעויות בבית. הדרך הטובה ביותר ללמוד את אותות הכלבים שלך היא באמצעות התבוננות קפדנית. אם אתה מבחין בהתנהגות מסוימת ממש לפני שהוא הולך, אז קטע את הדפוס שלו והוציא אותו החוצה. זה ישתלם מאוד בטווח הארוך. זכור לתת הרבה שבחים כשהוא עושה את זה בחוץ. גור חכם יקבל בקרוב את מה שאתה רוצה שהוא יעשה. גם כלבים בוגרים ילמדו בסופו של דבר לצאת החוצה גם אם לא אומנו לעשות זאת בעבר.

אם הכלב שלך אכן עושה טעות ונכנס פנימה תצטרך להיפטר מהריח. ישנם מוצרים רבים בשוק שנועדו במיוחד לעשות זאת. בדוק עם קמעונאי חיות המחמד המקומי שלך. אם לא תצליחו להעלים את הריח הכלב שלכם ירצה לעשות שוב את צרכיו באותו אזור. זה פשוט הטבע שלו.

בזמן שאתה מאלף כלב בבית, אתה צריך להיות ערני לגבי הניקיון וההיגיינה של הסביבה. זה יעזור למנוע זיהום או בעיה אחרת הקשורה לבריאות. אם אתה צריך מידע נוסף ניתן למצוא אותו על ידי מעבר אל www.House-Training-A-Dog.net.Source by Robert P. Steele