בידה-סיוע לשמירה על הסביבה עם היגיינה אישית טובה יותר

בידה-סיוע לשמירה על הסביבה עם היגיינה אישית טובה יותר

ינואר 28, 2022 0 By admin

הבידה מספקת רמת ניקיון שפשוט לא ניתן להשיג רק בניגוב, שטיפה או מקלחת. הבידה מנקה את המשתמש במים היוצאים מתוך פיית לחץ גבוה. זה קל ונקי יותר מנייר טואלט. הם פשוט עושים עבודה טובה יותר בניקוי החלק האחורי שלך כאשר אתה מסיים להשתמש בשירותים מאשר לנגב לבד.

למושב הבידה יתרון מרובה של הישיבה הסטנדרטית. הם לא רק מספקים היגיינה אישית טובה יותר אלא גם מסייעים בשמירה על הסביבה. הם מנקים טוב יותר ומצמצמים את צריכת נייר הטואלט. Bidet מספק לך ניקוי ידיים ללא ידיים אשר פוחת, ויכול למנוע את הסיכוי של חיידקים משתן וצואה להתרבות על ידי מגע עם משטחים, ומגע עם אחרים. בידה אינן הכרחיות מבחינה רפואית, אבל הן בהחלט מועילות בהרבה מצבים כמו טחורים או טראומה לאחר לידה וכו'. הן דרך מצוינת לעזור להקל על הבעיות הקשורות לכאבים מטחורים, גירוד פי הטבעת ועצירות.

סוגים שונים של בידה זמינים בשוק כדי לענות על דרישת המשתמש. אם אתה נוסע באופן קבוע אז הבידה הנייד הוא משהו שאתה רוצה להביא איתך בכל פעם שאתה מטייל. בידה ניידת כוללת איבר גלילי לאחסון נוזל כביסה, וחלק כרית אוויר המחובר לאיבר הגלילי לאספקת אוויר בעת סחיטה כדי לגרום להזרקת נוזל כביסה. בידה לנסיעות זו מאפשרת לכולם לשמור על היגיינת השירותים באשר אתם!

אם יש לך מקום מוגבל בחדר האמבטיה שלך אז יש מגוון רחב של מושבי אסלה בידה כך שתוכל לקבל את כל הנוחות של בידה, מבלי להחליף את האסלה שלך. מושב אסלה בידה פשוט יכול להתאים בקלות על מושב האסלה הקיים שלך. אביזר בידה זה קל מאוד להתקנה ומוסיף נופך נחמד לעיצוב חדר האמבטיה שלך. חלק מדגמי הבידה מאפשרים למשתמש לשלוט בטמפרטורה ובלחץ של תרסיס סילון המים, ומגיעים מצוידים במערכת מייבש אוויר ומושב אסלה מחומם. יתר על כן, דגמים מסוימים יכולים לעסות את האזור האנאלי עם דפוסי ריסוס ורמות לחץ שונות להקלה על הכאב של אותו אזור. תכונות נוספות אלו שימושיות מאוד לסובלים מטחורים ולאנשים עם מוגבלויות פיזיות.

אסלת בידה מציעה למשתמשים מספר יתרונות בריאותיים ייחודיים; זה שימושי להרוג יותר חיידקים מאשר ניגוב מסורתי בלבד. משמעותיות במניעת דלקות בדרכי השתן, הן חיוניות לשמירה על היגיינה אישית לנשים בכל הגילאים. בידה הם ללא ספק עזרה עצומה לאנשים עם שלשולים, פריחות וזיהומים, שרקמות טואלט עלולות להחמיר, להתפשט ולהוסיף למצבים כואבים ממילא. בידה היא פתרון אידיאלי עבור קשישים, אלה עם טחורים, ואלה עם אתגרים פיזיים כמו דלקת פרקים ובעיות ניידות אחרות. היתרונות של שימוש בבידה הם אינספור. לעולם לא תחזור לנייר טואלט לאחר השימוש בהם.Source by Vishal Sri