בחירת מטפל משטרתי K9 – יחידה למנהלים

בחירת מטפל משטרתי K9 – יחידה למנהלים

מרץ 13, 2022 0 By admin

*חלק 1 בחירת המטפל במשטרה K-9*

עבדתי/הכשרתי עם מספר רב של חברי צוות סיור פלילי מכל רחבי מדינת אוהיו וארצות הברית במהלך תפקידי. לכולם יש מה להגיד ואני ספוג בכל מה שקשור לעבודת סיור פלילית. הרגשתי שאני צריך להעביר את המידע הזה לרשויות אכיפת החוק ולמנהליה. טור זה מבוסס על ההנחה שהקוראים שלנו הם מנהלי אכיפת חוק שמתחילים צוות חדש מהיסוד. כל מנהל טוב הולך לחקור לפני שיפעל על קבלת החלטות. אני מקווה שמאמר זה יעזור להם בתהליך זה.

הטעות הגרועה ביותר שהמינהל יכול לעשות בבחירת מטפל K9 היא לבסס את הבחירה לחלוטין על וותק. תהליך הבחירה צריך לכלול ראיונות רבים. אתה יכול להתחיל את תהליך הראיון לפי ותק ולהתקדם ליחידה הצעירה ביותר. תהליך הראיון יהיה זמן מלחיץ מאוד הן עבור המנהלים והן עבור היחידות המראיינות. בסוף עמודה זו תהיה רשימה של שאלות למנהלי מערכת המראיינים מטפלי K9 פוטנציאליים.

בטיחות השוטר:

בטיחות השוטר היא מרכיב עיקרי בעת ניסיון לבחור מטפל K9 של המשטרה. למטפל K9 של המשטרה יש סיכון נוסף בעת ניהול עסקים רגיל. הם חייבים להיות מסוגלים להתמקד לא רק בבטיחותם; אבל, הבטיחות של K9 שלהם. העסקים הרגילים שלהם פועלים לאחור תוך התמקדות ב-K9 שלהם במהלך רחרוח סמים של רכב מנועי. זה מציב את התנועה הדוהרת מאחוריהם אם הם מנהלים את הכביש של K9 Sniffs. ליחידת הסיור הפלילי הממוצעת יש אגו גדול ועשויה לקחת סיכונים נוספים בגלל האגו הזה. המינהל המראיין צריך לשאול את השאלה, "האם תוכל לתת לעומס סמים להתרחק כי אתה לא יכול לקבל גיבוי? או, האם הייתם מאלתרים ומנסים לעשות זאת לבד?" הם צריכים להיות מסוגלים להתמקד ולקבל החלטות חכמות. מטען של סמים או משהו דומה לא שווה להשתתף בהלוויה נוספת של אכיפת החוק. יש סיכון נוסף אף יותר כאשר המחלקה שלך מנסה לאבטח מטפל K9 של Dual Purpose Utility. כאשר השוטרים מוצאים שזה לא בטוח לעקוב אחר תוקף הם מתקשרים ל-K9. יש ליידע את קצין הראיונות ולשאול אם הם מודעים לעמדה המסוכנת אליה הם נרשמים.

יכולת צוות:

ברור שאנחנו מנסים לבנות צוות סיור פלילי. לכן, עלינו לבחור ב-K9 Handler שיוכל לעבוד בצוות. אנחנו לא רוצים שלבודד יהיה את המחלקה K9 שלנו. ניתן להעריך חלק זה של תהליך הבחירה על ידי שיחה עם הממונה על הקו הישיר של הקצין. הם יהיו בעלי הידע הטוב ביותר לגבי אופן הפעולה של הקצין עם הצוות. (זו תהיה המשמרת שלו של חברי השוטרים) אפשר לשאול אותו או היא, "איך אתה מראה עבודת צוות במהלך המשמרת שלך? בנוסף, איך זה יהפוך אותך למטפל טוב במשטרה K9?" התשובה שאנו מחפשים היא שהם ייצאו ויעבדו בחיפוש אחר מקרים. כפי שיידרשו הם יסייעו לקצינים האחרים ככל האפשר או מתי שאפשר. אם מישהו נשמע כאילו הוא זקוק למשהו, הוא היה שואל או עוצר כדי לראות אם צריך משהו ממנו. זה כמובן יוצר קבוצה טובה ששומרת אחד על הגב של השני.

רצון ללמוד:

תחום טיפולי המשטרה K9 הוא קריירה שמתפתחת ללא הרף. על הראיון לקצין להבין שהם ילמדו ללא הרף לאורך הקריירה של K9 שלהם. כל קצין יודע שעלינו להמשיך ללמוד על חוקים וטקטיקות. החוקים והטקטיקות הללו מוכפלים כאשר אנו מטפלים ב-K9. הקצין חייב להיות בעל נכונות ללמוד. המשמעות היא שהם עשויים להקדיש את זמנם לאחר המשמרת שלהם להתעדכן בשינויים בפסיקה, טקטיקות K9 וכו'. אם הם רוצים להפוך ל-K9 Handler טוב, עליהם להקריב הרבה מזמנם עבור התפקיד. מה ה-K9 עושה ומה הם עושים עם ה-K9 זה אחריותם. הם צריכים להיות קצין גמיש שתמיד מחפש יותר הכשרה וידע. כמה שאלות שצריכות להיות בראיון הן: 1. האם תהיה מוכן להשקיע חלק מזמנך בלימוד או עדכון הידע K9 שלך? 2. אילו כלים אתה חושב שיש לך כדי לעדכן את הידע והטקטיקות של K9 שלך? התשובה למספר שתיים שאנו מחפשים היא, "עמיתים קציני K9 במהלך הכשרה, מגזינים שעוצבו במיוחד עבור K9 Handlers, K9 סדנאות, ויש כמה אתרים מוגנים בסיסמא לאכיפת החוק. השורה התחתונה היא אם הם כבר יודעים הכל, לפי להם, אז הם באחריות!

חיפוש ותפיסה:

הקצין המראיין צריך לעבור רשימה של תרחישים המכסים את הידע של השוטר על חיפוש ותפיסה. התרחישים בפועל צריכים להיות הצהרה על מה שקרה במהלך עצירת התנועה שלהם והם צריכים להסביר מה הם יעשו ולמה? יש תרחיש אחד שצריך להיות בכל ראיון: התרחיש צריך להיות: קצין קורא ל-K9, יחידת K9 מגיעה, והקצין המבקש מציין מה יש לו. שבו לא מספיק חשד סביר לחוק המדינה שלך כדי לבצע רחרוח של רכב מנועי או לעצור את החשוד. מה יעשה ה-K9 הפוטנציאלי? ברור שהתשובה שהמינהל מחפש היא למצות את כל הפעולות המשפטיות ואז לבעוט את הרכב החשוד לחופשי. יש לבקש מהם להסביר את החריגים השונים לכלל צו החיפוש. זה מציג את הידע הדרוש לטיפול ב-Detection K9.

מוטיבציה עצמית:

ה-K9 Handler חייב להיות מניע עצמי. הם יהיו שם בחוץ ומנסים לאתר פושעים ואף אחד לא צריך להגיד להם להגיע לעבודה. הקצין צריך להבין כבר שהתפקיד שהם מגישים מועמדות אליו הוא תפקיד יוקרתי. יכולים להיות רק כל כך הרבה קציני K9 במשטרה. אם לכולנו היו כלבים לא היה לנו מי שיעביר את החשודים. המפקח בקו הישיר של השוטרים יכול לייעץ אם הקצין הוא בעל מוטיבציה עצמית. או, האם מישהו צריך להדליק אש מתחת לתחתית שלו כדי להניע אותו? עם זאת, אל תתייחסו לקו המילה של המפקחים היא ערבות. זה אומר שהשוטר עשוי להיות כל כך ממוקד באיסור פלילי עד שהם לא מתמקדים בדברים הקטנים יותר. למפקח אולי יש דברים רעים לומר על הקצין בכללותו; אבל, הם עשויים להיות מטפל K9 של המשטרה. זכור להסתכל על התמונה הכוללת לפני שתפטר מישהו לתפקיד K9 של המשטרה.

דיבור ומקצועיות בציבור:

הציבור הרחב מתמקד ביחידות K9. דוגמה לכך היא 10 מכוניות משטרה שיכולות להיכנס לתחנת דלק, שאחת מהן היא ניידת K9 של המשטרה. האנשים האחרים בתחנת הדלק נמשכים לעבר ניידת K9 של המשטרה כדי לשאול שאלות. לכן, הנושא שתבחר לקצין K9 יהיה באור הזרקורים הציבורי מדי יום שכולם יתמקדו בו כל הזמן. אנחנו רוצים מישהו שיפעל בצורה מקצועית וייראה מקצועי. זה כולל את הרכב שבו הם נוהגים. אנו קוראים למכוניות המשטרה שלנו למשרדים הניידים שלנו. האם ראית כמה מהמשרדים הניידים האלה? אתה אפילו לא יכול לראות את קונסולת הרדיו מאריזות הממתקים ומספלי הקפה הריקים. השוטר שנבחר צריך להיות מקצועי ולהיראות מקצועי. אחת הדרכים לבדוק זאת היא לאחר הראיון או במהלך הראיון לגרום למפקח לטייל על פני ניידת המשטרה שלו. כל ניידת משטרה קצת מלוכלכת עם כמה סימנים של המראה החי. מה שאנחנו מחפשים זה את ניידת המשטרה שלא נוקתה כבר שישה חודשים. עם איך שהכלכלה היום הציבור הרחב מסתכל עלינו יותר מתמיד. אנחנו מבקשים מהם מדי שנה העלאות מסים, היטלים וכו'. איך זה ייראה בעיניהם אם יחידת K9 של המשטרה שעליה זה עתה הוצאנו 40,000.00 דולר, כולל המכונית, תיחשב כמגעילה או לא מקצועית? השמועה מתפשטת מהר כשמדובר בכסף ובמשטרה. נסה לבחור את הקצין המקצועי ביותר שאתה יכול עם מכלול הנסיבות.

כמו כן, אם כבר מדברים על הציבור הרחב, הם אוהבים לראות הפגנות K9. זו יכולה להיות דרך להצמיח את התוכנית באמצעות תרומות. מה שאומר שהשוטר שתבחר כמטפל ב-K9 שלך חייב להיות מסוגל לדבר בפומבי מול קבוצות גדולות של אזרחים שלא יודעים דבר על המשטרה K9. השאלה בהחלט צריכה להישאל את המטפל הפוטנציאלי, "האם אתה יכול לדבר בפומבי מול קבוצות גדולות של אנשים?" אם הם לא יכולים, ייתכן שיהיה עליך לשים אותם על המבער האחורי כיחידת K9 השנייה שלך.

מִשׁפָּחָה:

שאל את השוטר אם הוא מודע לנטל המשפחתי הנוסף של טיפול במשטרה גדולה K9. האם הוא דיבר עם משפחתו על כך שיש לו משטרה K9? האם הם מבינים ש-Police K9 זה לא כמו שיש כלב משפחה? ייתכן שאתה כמנהל אפילו רוצה לצאת לטיול לבית השוטר ולדבר עם המשפחה על מה כרוך בהוספת משטרה K9 למשק הבית. הם צריכים להבין שיש Police K9 זה בדיוק כמו להוסיף עוד ילד קטן למשק הבית. זה עוד פה להאכיל, ילד שלא יכול ללכת לשירותים בבית, ומישהו שאי אפשר להשאיר אותו לבד בבית כדי להסתדר לבד. כמו כן, לא תהיה עוד המראה בשנייה האחרונה לחופשות סוף השבוע. יהיה צורך להקפיד על גידול הכלב בכלבייה מאושרת. לקצין צריך גם להיות מספיק רכוש כדי לאפשר ל-K9 גדול להתאמן ויש לו מקום לנוע.

לפני רשימת השאלות הפוטנציאליות שלי במהלך ראיון המשטרה K9 אני צריך להעביר נקודה אחת. אני מאמין שסיבוב K9 Handlers הוא רעיון רע מאוד! מה שאני מתכוון בסיבוב מטפלים הוא לאפשר למטפל לעבוד במשך שלוש שנים (פרק זמן קצר) ואז לסובב אדם אחר לעמדת K9 Handler. הרגע בילינו כמה אלפי דולרים באימון המטפל הזה? ואז אנחנו מחליטים לזרוק את זה ולהתחיל מחדש? מדוע לא להמשיך בבניית הידע של המטפל הנוכחי? זה נכס גדול יותר למשרד. זה גם הרבה יותר טוב בבית המשפט להיות מסוגל להצהיר, "אני מטפל ב-K9 כבר 5 שנים, 10 שנים וכו'. אם יש לך מישהו אחר שיהפוך ל-K9 Handler מעולה, הוסף עוד עמדת K9!

רשימה פוטנציאלית של שאלות לראיונות K9 במשטרה:

1. למה אתה רוצה את עמדת K9?

2. מה המשמעות של עמדת K9 עבורך?

3. כמה זמן אתה מתכנן להיות קצין K9?

4. מה התוכניות שלך להמשך הקריירה?

5. איך היית מתעדכן בשינויים בפסיקה ובטקטיקות של K9?

6. אילו כלים יש לך או שיכולים להיות לך כדי לעדכן את עצמך בפסיקה וטקטיקות K9?

7. האם תהיה מוכן להשקיע חלק מזמנך בהגדלת הידע שלך ב-K9? (פסיקה // טקטיקה)

8. איך אתה מראה עבודת צוות במהלך התפקידים הרגילים שלך עכשיו?

9. האם תהיה זמין להתקשרות אם תינתן עמדת K9?

10. האם אתה מבין שהטיפול ב-K9 הוא באחריותך 24/7?

11. האם אתה מבין כמה עבודה יש ​​K9 גדול?

12. האם יש לך עוד חיות בבית? אם כן, איך תתמודדו עם כניסת K9 גדולה למשפחה?

13. האם שוחחת עם משפחתך על התפקיד אליו הגשת מועמדות?

14. האם המשפחה שלך מבינה את המשטרה K9 ואת כמות העבודה שהיא?

15. האם הם מבינים את הלחץ המופעל על המשפחה כאשר מכניסים K9 גדול למשק הבית?

16. מה הם אמרו?

17. האם יש לך מספיק מקום עבור K9 גדול בבית שלך?

18. איך תשכנו או אחסנו את ה-K9 הגדול?

19. האם ל-K9 יהיה מספיק מקום לפעילות גופנית נכונה?

20. האם אתה מסוגל לדבר מול קבוצות גדולות של אנשים?

21. האם אתה חושב שאתה מסוגל לבצע הפגנות מול קבוצות גדולות של אנשים?

*התרחישים שלך ישתנו ממדינה למדינה בכל הנוגע לחיפוש ותפיסה. עם זאת, התרחיש שיש לתת הוא כדלקמן:

-כוח המשימה קיבל מידע מודיעיני אמין לפיו מטען גדול של סמים נמצא ברכב מסוים שנכנס לשטח. הם נותנים לך את תיאור הרכב, הנהג, הנוסעים וכו'. הם ממליצים למצוא את הסיבה הסבירה שלך לעצירה. אתה מאתר את הרכב, עוצר את הרכב עקב עבירת תנועה ויוצר מגע עם הרכב. ברכב ישנם שלושה חשודים שנחשבים חמושים ומסוכנים. אז יש לך פריחה של שיחות רציניות ואין לך שום גיבוי זמין. מה היית עושה? *התשובה שאנו מחפשים היא להניח את האגו בצד, לאסוף מידע, לשחרר אותו ולקרוא לתחום השיפוט הבא. לחלופין, למצות את כל האמצעים לגיבוי כולל כוח המשימה שסילק אותו, לאסוף מידע מודיעיני, לשחרר אותו ולהתקשר לפניו. אז לך הביתה בשלום בסוף המשמרת שלהם! מטען של סמים לא שווה למות בגללו!

שני החלקים הבאים בסדרה זו בדרך! אני מקווה שהסדרה הזו תסייע לאכיפת החוק להרכיב צוות סיור פלילי טוב.Source by Daniel L Keller