בחירת הליך הלבנת שיניים הנכון עבורך

בחירת הליך הלבנת שיניים הנכון עבורך

פברואר 5, 2022 0 By admin

לפני שאתם ניגשים להליך הלבנת שיניים, כדאי לדעת איזה סוג של הליך הלבנת שיניים מתאים לכם: על בסיס אקונומיקה (הלבנה לא חיונית) או על בסיס אקונומיקה (הלבנה חיונית). סוג הליך הלבנת השיניים שתעבור תלוי בהיסטוריה הדנטלית שלך.

הלבנה לא חיונית (הלבנה על בסיס אקונומיקה)

אם עשית עבודת שיניים בשיניים כמו טיפול שורש, הלבנת שיניים לא חיונית מומלצת עבורך. הליך הלבנת שיניים ספציפי זה הוא הטוב ביותר מכיוון שחלק מהשיניים שלך עשויות להלבין רק באמצעות הליך הלבנת שיניים חזק ומעורב יותר כגון הלבנה מבוססת אקונומיקה. בהליך זה, רופא השיניים שלך ימלא את החלק הפנימי של השיניים שלך בחומר כימי שילבין בהדרגה את השיניים שלך. במקרים מסוימים, התוצאות מופיעות תוך יום או יומיים.

הלבנה חיונית (הלבנה לא מבוססת אקונומיקה)

הליך הלבנת שיניים מסוג זה הוא זה שרואים בדרך כלל בספרות פופולרית ובפרסומות שונות. בהליך הלבנת שיניים מסוג זה, מניחים ג'ל כימי בתוך פיה שעליכם לענוד למשך זמן קבוע. ייתכן שתידרשו לענוד את הפומית למשך שעה או שעתיים בלבד או שתדרשו לענוד אותו למשך הלילה.

אם אתה רוצה להלבין את השיניים שלך אבל אתה לא רוצה ללכת לרופא השיניים כי אתה בתקציב מוגבל, אתה עסוק מדי או שאתה פשוט לא אוהב ללכת לרופא השיניים, האפשרות היחידה שלך היא הלבנה חיונית או לא -הלבנה על בסיס אקונומיקה. אם יש לך היסטוריה דנטלית כלשהי, עליך לפנות לייעוץ מקצועי עבור אפשרויות הזמינות עבורך. עם זאת, אם ביצעת עבודת שיניים על השיניים שלך, שיניים לבנות יותר זה רק ביקור קצר מהמכולת או המרקחת הקרובים ביותר.Source by Tim Gorman