באיזו תדירות עלי להלבין את השיניים?

באיזו תדירות עלי להלבין את השיניים?

ינואר 13, 2022 0 By admin

אנשים רוצים שיניים לבנות ועבור חלק זה הפך לאובססיה. אי אפשר באמת להאשים אותם כי החברה שלנו שמה דגש רב על צעירות ויופי – שני דברים שקשורים תמיד לשיניים בריאות. חבל שלא כולם נולדים עם שיניים לבנות ומבריקות. כמו כן – משקאות טעוני קפאין כמו קפה ותה ואורח חיים לא בריא כמו עישון עלולים לגרום לשינוי צבע חמור ולהצהיב את השיניים.

הלבנת שיניים היא תהליך שבתקווה ילבין את השיניים שלך. זה עושה זאת על ידי הסרת הכתמים על השיניים שלך עם מרכיב הלבנה. מרכיב זה מלבין את השיניים בכך שהוא חודר לתוך השן ומפרק את הכתם. כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, ישנם הרבה מוצרים להלבנת שיניים זמינים היום בשוק וכל אחד מהם טוען שהוא מלבין השיניים הטוב ביותר. מוצרים אלה זמינים במותגים ובזנים שונים המתאימים לכל תקציב, מערכות אמונה ומסגרת זמן.

רוב מוצרי ההלבנה הנמכרים ללא מרשם אכן מניבים תוצאות מצוינות. מומחים אומרים שהם לא מספקים פתרונות קבועים אבל צרכנים שבדקו את המוצרים אומרים אחרת. יחד עם זאת, שמירה על השיניים הלבנות שלך דורשת גם מגע ותחזוקה כדי למנוע את ההכתמה שוב.

באיזו תדירות אני צריך להלבין את השיניים שלי?

התשובה לשאלה זו תהיה תלויה במגוון גורמים: כמות כתמים או שינוי צבע על השיניים שלך, חוזק חומר ההלבנה הקיים במוצר שלך, אורח החיים שלך ומידת הישנות הצבע לאחר הטיפול.

כאשר השיניים שלך מגוונות מאוד, עליך להקפיד להלבין את השיניים מדי פעם כדי לשמור על רמת הלובן הרצויה עבור השיניים שלך. מצד שני, אם השיניים שלך לא כל כך דהוי, אז לפחות פעם בחודש טיפול הלבנת תחזוקה מומלץ בדרך כלל.

ככל שאחוז חומר ההלבנה במוצר גבוה יותר גם משחק תפקיד גדול בתהליך ההלבנה ובתוצאות שאתה מקבל. למעשה אתה יכול להלבין את השיניים שלך מהר יותר, אבל הכימיקלים הכלולים במלבינים החזקים יותר עלולים לגרום לגירוי החניכיים שלך. מסיבה זו, תמיד מומלץ לבצע טאצ'-אפים תחזוקה בתדירות נמוכה יותר בלבד.

לאחר הלבנת שיניים, כדאי להימנע משתיית תה או קפה יותר מדי ולהימנע מעישון כי זה יכול להכתים את השיניים במהירות.

לבסוף, מידת הישנות הצבע קובעת גם באיזו תדירות עליך להלבין את השיניים. לדוגמה, אם לאחר חודשיים שמתם לב שהשיניים שלכם חוזרות לצבע הצהבהב המקורי שלהן, אז תצטרכו לבצע ליטוש תחזוקה לפחות לאחר חודש מהטיפול הראשוני. זה ימנע מהצבע לחזור ולשמור על השיניים הלבנות החדשות שלך.Source by Shelly Anne Smith