ארבעה סוגי פירות הופכים את העור שלך לבן יותר

ארבעה סוגי פירות הופכים את העור שלך לבן יותר

פברואר 12, 2022 0 By admin

כמעט כל הנשים רוצות להיות עם עור יפה ולבן. למעשה, על מנת להשיג מטרה זו, נשים יכולות להתחיל מתזונה יומית, מכיוון שחלק מהפירות יכולים לעזור להלבין את העור ולהפוך אותם ליפים וצעיר יותר. פירות אלה הם כדלקמן:

ראשית, תות
תות מכיל סוגים שונים של חומצות טרטריות, ויטמינים ומינרלים, אשר לא רק יכולים לשפר את גמישות העור, אלא גם להשפיע לטובה על הלבנת העור והלחמתו. לעתים קרובות אכילת תות יכולה להפוך את העור לחלק ולהימנע מפיגמנטציה על העור. בנוסף, תות שדה עשיר גם בויטמין A ואשלגן המועילים מאוד לבריאות השיער. יתרה מכך, שתיית כוס מיץ תותים לפני השינה יכולה להרגיע את העצבים, מה שמשפיע לטובה בטיפול בנדודי שינה.

שנית, דובדבן
דובדבן הוא פרי מזין מאוד, המכיל הרבה קרוטן וברזל, כמו גם ויטמין C. מחקרים מראים שוויטמין C לא רק יכול להרטיב ולהלבין את העור, אלא גם יכול למנוע ביעילות היווצרות של מלנין על העור. במקביל, החומצה הטרטרית הכלולה בדובדבן יכולה גם לקדם את היווצרות השכבה הקרנית. יתרה מכך, לעידוד יש גם תפקיד חשוב בהעשרת הדם והזנת הכליה. אכילה של 200 עד 300 גרם דובדבנים לפני הארוחות יכולה לשפר את תפקוד המעיים והקיבה, ולכן היא מועילה במיוחד לסובלים מהפרעות בתפקוד מערכת העיכול.

שלישית, תפוח
אפל הוא מוצר טבעי ליופי העור שנמצא בשימוש נרחב בחיי היומיום. תפוח מכיל 0.3% חלבון, 0.4% שומן, 0.9% סיבים גולמיים ומיני מינרלים וכוהלים ארומטיים. לכמויות המים הגדולות ולמגוון הגורמים יש אפקט לחות על העור. מה שכן, תפוח עשיר גם בויטמין C, שיכול לעכב את היווצרות המלנין על העור. יחד עם זאת, התוכן הגבוה של פקטין הכלול בתפוח יכול לחסל את האקנה על העור.

רביעית, ענבים
המרכיב היעיל ביותר של ענבים הוא זרעי הענבים. לזרעי ענבים השפעה סופר נוגדת חמצון, שהיא פי 50 מזו של ויטמין E. הם יכולים לעכב את הזדקנות העור, לשמור על בריאות העור, למנוע פלישת אולטרה סגול על העור. כתוצאה מכך, זרעי הענבים ידועים כ"ויטמין לעור". יתרה מכך, זרעי הענבים מכילים מרכיב מיוחד הנקרא אנתוציאנין. לדברי המומחים, לאנתוציאנין יש השפעה טובה בהלבנת העור.Source by Lv Hongyu