אפשרויות הלבנת שיניים

אפשרויות הלבנת שיניים

פברואר 8, 2022 0 By admin

ישנן דרכים שונות להלבין את השיניים. שלוש האפשרויות העיקריות הן, לבצע את זה בצורה מקצועית על ידי רופא השיניים שלך, המכונה בצד הכיסא, רכישת ערכה מרופא השיניים שלך וביצוע זאת בעצמך בבית או באמצעות מוצרים ללא מרשם.

אצל רופא השיניים

לעשות את זה בצורה מקצועית היא הדרך המהירה ביותר. זה כולל הלבנת שיניים עם חומר הלבנה או ג'ל המכילים ריכוז גבוה של מי חמצן. ג'ל זה עלול לגרום לגירוי בחניכיים, ולכן נצבעת תמיסה דמוית גומי על החניכיים כדי להגן עליהן. לאחר מריחת ג'ל ההלבנה, נעשה שימוש באור לייזר להפעלת התגובה הכימית והתחלת התהליך. הג'ל נשאר על מרווחים של 15 עד 20 דקות, התהליך אורך בדרך כלל כשעה. לפעמים זה יכול לקחת כמה ביקורים כדי לקבל את התוצאות המקסימליות. העלות נעה בין 400 ל-600 דולר. ביטוח שיניים בדרך כלל אינו מכסה את ההליך הזה, אך תוכנית רפואת שיניים מוזלת עשויה לעזור לך לקבל מחיר מוזל.

קח ערכות הביתה

ערכות ההחזרה הביתה, שנרכשו מרופאי השיניים שלך, מכילות מגשים שאתה מורחים עליהם את הג'ל, ואז מניחים בפה למשך כשעה. הג'ל מכיל ריכוז נמוך יותר של מי חמצן כך שהוא יכול להישאר בפה זמן רב יותר, לפעמים למשך הלילה. העלות יכולה לנוע בין 100 ל-400 דולר. חלק מהיתרונות של שיטה זו, פחות יקר ואתה יכול לעשות את זה בלוח הזמנים שלך.

ללא מרשם

הדרך הזולה ביותר, היא להשתמש במוצרים ללא מרשם. מוצרים אלו אינם מכילים את אותו ריכוז של מי חמצן כמו ערכות לקחת הביתה שניתן לרכוש אצל רופא השיניים. מוצרים כאלה כוללים: רצועות הלבנה, משחת שיניים מלבינה, וכעת מוצר ההלבנה העדכני ביותר הוא שטיפת פה המכילה פרוקסיד. העלות עבור חלק מהמוצרים הללו יכולה לנוע בין 20 ל-$100 דולר. ישנם רופאי שיניים שאומרים שהשיטות הללו אינן יעילות, אבל יש כמה מחקרים עדכניים שמראים שרצועות לבנות יכולות להיות יעילות כמו השיטה במשרד.

תופעות לוואי

רגישות לחום ולקור היא אחת מתופעות הלוואי מהלבנת השיניים, זאת נגרמת מריכוז גבוה יותר של מי חמצן שנמצא בג'ל בו משתמש רופא השיניים. השני הוא גירוי חניכיים הנגרם בדרך כלל על ידי שימוש בשיטת הבית או ללא מרשם רופא, שבו אתה צריך להשתמש במגשים שאינם מספקים הגנה לחניכיים שלך.

תוצאות

אנא זכור, אין שיטה להלבין חלק מעבודות שיניים, כגון ציפויי חרסינה, כתרים או הדבקה. אם נעשה הליך הלבנה, ייתכן שיהיה לך שני גווני לבן, או אולי תצטרך להחליף חלק מעבודות השיניים. אנא שוחח על כך עם רופא השיניים שלך לפני שתמשיך בכל שיטה שתבחר.Source by Joe Nascimento