אם אתה יכול להתגבר על הזיל ריר, רצועות הלבנת שיניים ביתיות יכולות להלבין את השיניים שלך למשך 6 חודשים

אם אתה יכול להתגבר על הזיל ריר, רצועות הלבנת שיניים ביתיות יכולות להלבין את השיניים שלך למשך 6 חודשים

ינואר 19, 2022 0 By admin

תהיתם פעם למה לכל כוכב קולנוע יש חיוך מושלם לתמונה? דוגמניות מעשנות ושותות קפה כל היום אבל כשהן מחייכות, זה מאיר את החדר. אז איך הם עושים את זה? זה פשוט – הם מלבינים את השיניים שלהם באופן קבוע. עבור כוכב קולנוע, 500 דולר או יותר אולי זה כלום, אבל בשבילך ולי, זה מגוחך להוציא הון תועפות על השגת שיניים לבנות יותר כאשר רצועות הלבנת שיניים ביתיות יכולות לעשות את העבודה באותה מידה. פסי הלבנת שיניים זולים ויעילים נמצאים בשוק כבר שש שנים ונמצאים בשימוש נרחב.

רצועות הלבנת שיניים הן רצועות שקופות וסרטיות העשויות להתאים למשטחים העליונים והתחתונים של השיניים. החלק הפנימי של הרצועה מצופה בחומר הלבנה על בסיס פרוקסיד הנצמד לשיניים ופועל על ידי שמירה על מגע למשך 30 דקות. בדרך כלל, רצועות מיועדות לשימוש פעמיים ביום למשך שבועיים עד ארבעה שבועות. חלק מהרצועות מגיעות בריכוז גבוה יותר של מי חמצן ומיועדות לטיפול בן שבעה ימים. קרסט מובילה בשוק רצועות ההלבנה ועלות החבילה נעה בין 10 ל-50 דולר.

כפי שאתה יכול לראות, רצועות הלבנת שיניים קלות על הארנק. אבל האם הם מייצרים תוצאות? מחקרים ובדיקות רבים מצביעים על כך שרצועות הלבנת שיניים הן היעילות ביותר מבין טיפולי הלבנת שיניים ביתיים. יעילותן של הרצועות ניכרת בפופולריות שלהן וכן בהערות של מומחים ובבדיקות צרכנים שערכו מגזינים. מכיוון שהתוצאות של כל טיפול הלבנה נמשכות בדרך כלל כשישה חודשים, ייתכן שלא תרצה לבזבז על זה יותר מדי כסף בכל פעם.

רצועות הלבנה יכולות להלבין את השיניים שלך למשך שישה חודשים, עם קצת טיפול. אם אתה יכול לנער תה, קפה, יין אדום או הרגל עישון, רצועות הלבנת שיניים ישמרו על הלבן הפניני שלך בהיר עד שישה חודשים. צריכת משקאות אלו ושל מגוון מזונות אחרים גורמת להכתמת שיניים, מה שהופך את ההשפעות של כל טיפול הלבנה. תהליכי שינוי צבע טבעיים משפיעים גם על השיניים ותוך חצי שנה עד שנה, השיניים מתחילות להצהיב ונדרש טאצ' אפ.

חלק מהבודקים מתלוננים שרצועות הלבנת שיניים גורמות להזיל ריר מוגזם בזמן שהן בפה. אמנם לא כל הבודקים חוו בעיה זו, אך זוהי רק בעיה זמנית, המשפיעה עליך רק כאשר הרצועות נמצאות בפה שלך למשך 30 דקות פעמיים ביום במשך שבועיים. זה נוח יותר מעובש בפה למשך הלילה או נוזל צבע שעלול לא להתייבש כראוי לפני שאתה סוגר את הפה. גם במהלך הלבנת שיניים מקצועית, המטופל נדרש להשאיר את הפה פתוח במשך כל משך הטיפול במשרד.

למעשה, רצועות הלבנת שיניים מציעות את האלטרנטיבה הטובה ביותר, הן מבחינת קלות ונוחות הטיפול והן מבחינת עלות יעילות, להלבנת שיניים למשך שישה חודשים. אם קשה לסבול את ההזיל, חשבו כמה יותר לא נוח הלבנה הייתה בימים שלפני הרצועות. תצטרך לשבת עם פה פתוח במשך שעה בכל פעם אצל רופא שיניים או לנסות לישון עם מגש פלסטיק בפה. אז עכשיו אתה יכול להיצמד, למשוך ולחייך עם 1000 וואט.Source by Peter Vine