איך מנקים ומחטאים מזרון קצף זיכרון?

איך מנקים ומחטאים מזרון קצף זיכרון?

מרץ 2, 2022 0 By admin

מזרני קצף זיכרון שולבו עם סוג מיוחד של קצף. קצף זה סופג את חום גופך ובכך הוא יתאים וייצמד לקווי המתאר של גופך.

יש הרבה טיפים איך לא לנקות מזרון קצף זיכרון. לפני שניגש לעניין של ניקוי וחיטוי המזרון, נברר קודם מה לא לעשות עם קצף מסוג זה.

מה-לא

הדבר הראשון שאתה צריך לשקול הוא לא להשתמש בשום דבר חריף על המזרון כגון אקונומיקה, בורקס או מי חמצן. זה עשוי לעבוד עם מזרנים אחרים אבל זה בהחלט לא-לא עם קצף זיכרון. אלא אם כן לא אכפת לך כתמים של שינוי צבע המזרן, כלומר.

כמו כן אין להשרות את הקצף. אני מהמר על הדולר שלי שאם תעשה זאת, יהיה לך קשה להיפטר מהלחות שבתוך המזרון. רטיבות בוודאי תוביל להתפשטות עובש וטחב.

אל תכניס את המזרן לחום אינטנסיבי למקרה שמתקשה לייבש אותו. אם ברצונכם לייבש את פני המזרון, השתמשו במייבש שיער בהגדרות הנמוכות ביותר שלו או פשוט השאירו אותו בחדר מאוורר היטב.

מה לעשות

לניקוי המזרון ניתן לפזר עליו סודה לשתייה. הוא מסיר ריח ראשון מהמזרן ומסיר כתמים. ליכולת הסרת כתמים טובה יותר, ערבבו סודה לשתייה עם חומץ והוסיפו מעט מים. יש לרסס אותו על הכתמים בלבד ולהשאיר אותו שם לייבוש למשך שעה. לאחר שהכתמים ירדו, שאבו את המזרן.

אתה יכול גם להשתמש בחומר ניקוי עדין בעל תכונות אנטיבקטריאליות כדי שיוכל לחטא את המזרן. פשוט המיס אבקת חומר ניקוי במים והשתמש בקצף לניקוי משטח המזרון. בצורה זו, לא תספגו את המזרון.

ריסוס על משטח המזרון מסייע גם בחיטוי. שפשוף אלכוהול גם מתייבש די מהר אז לא אמורה להיות בעיה עם זה.

עכשיו כשאתה יודע מה לעשות ומה לא לעשות עם מזרון קצף הזיכרון שלך, הגיע הזמן לעשות ניקוי רציני. מזרון זה עולה הרבה כשאתה קונה אותו חדש אז אתה צריך לשמור עליו בכושר לאורך זמן. הקצו זמן בחודש בניקוי המזרון הזה ותוכלו לחסוך הרבה כסף בקניית חדש.Source by Zach Smith