איך מארחים מסיבת ארוחת ערב בסימן הרגע

איך מארחים מסיבת ארוחת ערב בסימן הרגע

מרץ 1, 2022 0 By admin

כמה מהזיכרונות היפים ביותר שלנו הם ממפגשים חברתיים עם חברים טובים, אוכל טוב וזמנים טובים. גם אם אתה קצר בזמן, אתה עדיין יכול לתכנן ארוחת ערב קטנה ומעולה בדחיפות הרגע. זה לא קשה לעשות. הנה עשרה טיפים שיעזרו לך.

טיפ 1–דע את הסיבה שלך: אתה לא צריך סיבה להיפגש בהתראה קצרה, אבל לרוב יש לך אחת. אולי חברים נמצאים בעיר במשך היום. או שיש לך טלוויזיית HD חדשה וברצונך לשתף סרט עם חברים. למה אתה צריך לדעת? אולי כדאי לדחות את ארוחת הערב כדי שיהיה יותר זמן לתכנן אותה. אבל אתה לא צריך להתעכב. ארוחות ערב מאולתרות יכולות לעשות את הזמנים הטובים ביותר.

טיפ 2 – הפוך את זה לא פורמלי, פשוט וקטן: אני בדרך כלל מזמין רק חברים עם אולי אחד או שניים חדשים שלדעתי מתאימים לקבוצה. תכנן ארבעה עד שבעה אנשים (לספור את עצמך) למפגש נעים.

טיפ 3 – ערכו רשימה: גם אם אתה משתמש בחלק האחורי של מעטפה רשום מה אתה צריך לעשות. כלול ריצות זיכרון. עם כל כך מעט זמן אתה צריך לתזמן ולהשתמש בו בחוכמה

טיפ 4–הגביל את הסידורים שאתה מנהל: קבל מצרכים וציוד (כולל חומרי ניקיון) ממכולת משולבת וכלבו. אם הארוחה שלך היא ממסעדה, התקשר להזמנה שלך כדי להיות מוכן שעה לפני שהאורחים שלך מגיעים. שלח אותו רק אם השירות אמין ובזמן. אחרת, תרים אותו. בדוק שהוא שלם, אבל השאר אותו סגור עד שאתה מוכן להגשה.

טיפ 5 – ודא שיש לך מספיק כלי אוכל: אם לא, אסוף את מה שאתה צריך עם המצרכים שלך. צלחות נייר, מגש וכלי פלסטיק באיכות טובה הם בסדר. קבל את מפיות הנייר הטובות ביותר שאתה יכול. האורחים שלך יעריכו את זה. אני משתמש בגודל ארוחת הערב לארוחות ובגודל ארוחת הצהריים מקופל לשניים עבור מגבות אורחים בחדר האמבטיה.

טיפ 6–אל תדאג אם הבית שלך לא במצב מושלם: אתה עושה זאת בדחיפות של הרגע, כך שהבית שלך לא יהיה מאורגן ונקי כמו שהיית רוצה. עשה את פעלול המעונות במכללה: שים הכל בארונות. שואב אבק ומווך. שים כלים מלוכלכים במדיח הכלים או בארונות סגורים. אבל הקפד לנקות היטב את חדר האבקה או חדר האמבטיה. ספק שירותים: סבון נוזלי, מגבות אורחים, נייר טואלט וסל אשפה קטן. לפני שהאורחים מגיעים, הוסיפו מטהר אוויר חשמלי על מצב נמוך. רססו את כל הבית שלכם עם מטהר אוויר בניחוח עדין. לאחר מכן סגור דלתות לחדרים ללא הגבלה.

טיפ 7–הגישו ארוחה פשוטה: אני עורכת שולחן פשוט ומגישה ארוחות שדורשות מעט עבודה או תשומת לב. (תזדקק לזמן הזה למשימות אחרות.) להלן שני תפריטים שבהם אני משתמש לעתים קרובות אך אל תהסס לפתח משלך.

תפריט 1: הגישו עוף מטוגן או בגריל מהמסעדה האהובה עליכם (אפשר 2-3 חתיכות לכל אורח) עם לחמניות או ביסקוויטים משם או מאפייה של חנות מכולת (אפשר תריסר לכל 7 עד 8 אורחים). הגישו אוכל מנחם כמו מקרוני וגבינה. זה עובד טוב עם עוף. אני קונה מגשים משפחתיים קפואים ומוסיף גבינה נוספת (4 עד 6 אונקיות מגוררות) אחרי שאני אופה אותם. הזמן אותם להיעשות שלושים דקות לפני ההגשה אך שמור אותם מכוסים. ירקות מעורבים עם ירקות כמו גזר, תרד וצנוניות זמינים בקלות. הוסף את הירקות הקצוצים האהובים עליך (עגבניות, בצל, פלפל ירוק) מבר הסלטים או מעדניית החנות. מגישים עם מגוון רטבים. מגישים קינוח עם קפה ותה. אם ארוחת הערב משמעותית, הגישו קינוח קל כמו גלידה. אם ארוחת הערב קלה, הגישו משהו משמעותי.

תפריט 2 סיני ביצוע: אני רוכש ארוחות ערב שלמות לארבע או שמונה. אני תמיד מזמין אגרולים ורטבים נוספים (אבל אני גם שומר על רטבים בהישג יד.). אני מגיש קינוחים כבדים יותר עם התפריט הזה. תוספות נחמדות: עוגיות מזל משעשעות והמשלוח בדרך כלל אמין.

טיפ 8–אל תזיע ניקוי: צריך להיות מעט מזה. אני מחכה עד שהאורח יעזוב ומנקה במהירות.

טיפ 9–השלם את ההכנות שלך מוקדם: סיים את ההכנות שלך (כולל עריכת השולחן) לפחות שלושים דקות לפני שהאורחים מגיעים. במהלך הזמן הזה התקלחו במהירות, החליפו למשהו נוח, הפעילו את המוזיקה שלכם והדליקו את הנרות.

טיפ 10 – תירגע ותהנה מהחברים שלך: ארוחות ערב של הרגע האחרון יכולות לספק את הזמנים הטובים ביותר עבור כולם. אז הוקיר אותם ואת הזיכרונות שלהם.Source by Gera Richardson