איך לתת מציצה כדי להדליק אותו

איך לתת מציצה כדי להדליק אותו

פברואר 13, 2022 0 By admin

מחפש טיפים לפלאטיו כדי לרצות את הגבר שלך? Fellatio היא אמנות גירוי הפה של איברי המין של גבר. רוב הגברים נהנים מהפלאטיו מכיוון שהוא מענג. זה כרוך במאמץ קטן מצידם ויכול להוביל בקלות לאורגזמה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל לתת לבחור שלך את מציצה המדהימה שהוא תמיד רוצה.

(1) היגיינה

ניקיון חיוני כמעט בכל צורות המשחק המיני. זה במיוחד עם מין אוראלי שבו טעם או ריח רע יכולים להפחית את ההתלהבות והביצועים מצידך. אם אתה מרגיש לא בנוח עם ריח מסוים שאולי יש לבן הזוג שלך, הציעו להתקלח איתו. בקש ממנו לקצץ או להתגלח מעט אם הוא עמוס מדי שם למטה.

(2) התמודדות עם רפלקס הגאג

דבר אחד חיוני במתן סקס אוראלי הוא שתוכל להרפות את הגרון ורפלקס ההסתה. עם זאת, קל יותר לומר זאת מאשר לעשות. אחת הדרכים הקלות ביותר להתמודד עם זה היא להשתמש בחפץ בצורת פאלית להתאמן עליו. זה יכול לחסל הרבה לחץ מצידך. אתה יכול להשתמש בבננות, קישואים, ארטיקים או אפילו צעצועים למבוגרים כגון דילדו.

כשמגיעים לפעולה האמיתית, אתה יכול ללפף יד אחת סביב בסיס הפיר שלו כדי ליצור טבעת ולהחליק את הפה והיד שלך למעלה ולמטה ביחד לאורך האיבר שלו. זה ימנע ממך לקחת יותר ממה שאתה יכול להתמודד.

(3) קבל קצת מנטה נשימה

הכנסת נענע לפה מיד לפני שיורדים עליו היא דרך מצוינת לשגע אותו ולהעשיר את התחושה שלו. הקרירות של המנטה תועבר לאיברו, ותגרום לו להרגיש פנטסטי.

אתה יכול גם להשתמש בקוביות קרח בעלות אותה השפעה. כדי להטריף אותו, לאחר שהענקת לו את הטיפול בקרח, אתה יכול לתת לו טיפול חם על ידי שיש לך קצת מים פושרים בפה שלך ולתת למים החמים להסתובב סביב איברו במשך כמה שניות לפני שאתה בולע אותו.

טריק לוהט נוסף הוא להשתמש בחומר סיכה המופעל בחום. סחטו בובה בגודל ניקל על כף היד ושפשפו את הידיים זו לזו. לאחר מכן עסו אותו בעדינות על כל הפיר והאשכים שלו. קח את הזמן שלך כי ככל שאתה משפשף זמן רב יותר, כך הוא מתחמם. כך תוכלו לגרום לו ליהנות מהצריבה האיטית.

(4) קבל את המשוב שלו

שאל על מה הוא אוהב ומה לא אוהב. גלה ממנו היכן הנקודה הרכה ביותר באיבר מינו. התמקדות במציצת האזור הזה יפוצץ את דעתו. גלה אם הוא אוהב להיות מוצץ ומלטף בו זמנית. גלה אילו תנוחות הוא אוהב בעת קבלת מין אוראלי – הוא עומד בזמן שאתה כורע ברך, הוא שוכב על המיטה איתך בין רגליו, תנוחת המין 69 או שהוא כורע על ארבע בזמן שאתה שוכב מתחת כשהוא מנדנד את ראשך קדימה ואחורה. על ידי הכרת ההעדפות האישיות שלו, תוכל להתאים את המהלכים שלך כדי להעניק לו הנאה מרבית.

(5) השתמש גם בידך

מלבד השימוש בפה שלך כדי ללטף שוב ושוב את איבר מינו, אתה יכול גם להשתמש בידיים שלך. אתה צריך לתת לפה שלך הזדמנות לנוח כדי למנוע כאב בלסת וצוואר. עבודת מציצה טובה לא צריכה להיות מוגבלת לפעולת הפה והיא צריכה לכלול שימוש בידיים כדי לחקור אזורים אחרים כמו האשכים, הירכיים והאזור האנאלי.

אתה יכול לתת לו אורגזמות עזות יותר על ידי ליטוף איבר מינו. מרחו מעט שמן על כפות הידיים ושפשפו את הפין בין שתי כפות הידיים, כאילו משפשפים שני מקלות זה לזה כדי ליצור אש. לחלופין, אתה יכול להחזיק את הפין ביד אחת; השתמש בכף היד המשומנת היטב כדי לעסות את קצה איבר מינו. אתה הופך את כיוון הליטוף שלך מדי פעם.

טכניקת ליטוף קלה נוספת היא ליצור טבעת עם האגודל והאצבע ולשאוב איתה למעלה ולמטה. כשמגיעים לקצה, סוגרים את הטבעת. אחרי זה אתה גורם לו להידחס פנימה כשאתה מחליק בחזרה למטה.

(6) עבור לאזורים אחרים

יש עוד 3 אזורים שם למטה שבחור נהנה ללקק אותם. אלו הם האשכים, הפרינאום (האזור שבין בסיס הפין לפי הטבעת) ופי הטבעת. ללקק את האזורים האלה כאילו אתה מתענג מגלידה טעימה. יש הרבה קצות עצבים סביב פי הטבעת שהופכים אותו לרגיש מאוד. אתה יכול להעביר את הלשון סביב זה בתנועה מעגלית ולהשתמש בלשון כדי לדגדג את האזור.

(7) לבלוע או לא לבלוע

בשביל זה אני משאיר את זה לך להחליט. אבל אם אתה לא רוצה לבלוע, אתה יכול לסיים אותו ידנית. בקשו ממנו לאותת לכם מתי הוא עומד להגיע כדי שתוכלו לעבור לגרות אותו בעזרת הידיים. אתה יכול להשתמש באצבעותיך כדי לשפשף את הפרינאום עמוס העצבים שלו כשאתה מלטף בו זמנית את הפיר שלו עם היד השנייה.

דרך נוספת לשלוח אותו לאושר אורגזמי היא לתת לו לעלות על החזה שלך. כשהוא קרוב לשיא, שים את איבר מינו בין השדיים שלך. ואז אתה לוחץ את השדיים שלך על איבר המין שלו כשהוא מחליק את הפיר שלו קדימה ואחורה עד שהוא פולט.

כפי שאתה יכול לראות, לתת לבחור שלך מציצה מדהימה זה לא מסובך מדי. אם תיישם את העצות הפשוטות האלה, הוא ימשיך לזחול בשבילך תוך זמן קצר. רק תוודא שהוא יחזיר לך טובה כשיגיע תורו לשמח אותך.Source by Eng Hou Ng