איך לשטוף חזיות מבלי לפגוע בהן

איך לשטוף חזיות מבלי לפגוע בהן

מרץ 3, 2022 0 By admin

חזיות מתלכלכות גם אם לובשים אותן מתחת לשמלה או עליונית, והן אינן חשופות ישירות לפגעי מזג האוויר (אוויר, אבק וכו'). הסיבה היא כי הם סופגים את הזיעה והשמן מהגוף שלך כאשר אתה לובש אותם. חשוב שהחזיות יהיו כביסות לאחר כל פעם שאת לובשת אותן. (גם לשטוף אותם אחרי כל לבישה שנייה מותרת, לדעת כמה מומחי חזיות). בניגוד לדעות מסוימות, כביסה תכופה של החזיות שלך תעזור לשמור על צורתן ולהאריך את חייהן.

בגלל שהחזיות כל כך עדינות, יש לנקוט זהירות בכביסה כדי לא לפגוע בצורתן ובצורתן ובשאר החומרים. השיטה הטובה ביותר לכבס חזיות היא ביד באמצעות סבון עדין. לאחר השטיפה, סחטו אותם יבשים במגבת ותנו להם להתייבש באוויר. שיטה זו תמנע את הבגדים התחתונים שלך מעוותים ושינוי צבע. אבל, אם אתה עדיין מתעקש להשתמש במכונת הכביסה שלך, הנה כמה עצות בסיסיות.

השתמש במחזור העדין בלבד ולא בשגרת הכביסה הגסה. שים את החזייה שלך תמיד בתיק הלבשה תחתונה לפני הכנסתה למכונה, אך לפני כן עליך לסגור תחילה את הסוגרים. לרוב החזיות יש אבזמים קדמיים או אחוריים שיכולים לתפוס פריטים אחרים כשהם לא מכניסים לתיק רשת. עבור חזיות ספורט, זו לא בעיה. אם הכנסת את החזייה שלך לשקית רשת, הקפד לסגור את התיק היטב כדי למנוע מהחזייה לברוח בזמן הכביסה. תיק זה מפחית את התסיסה ואת הנטייה להתעטף סביב בגדים אחרים.

אם אתה רוצה להאיר את החזיות שלך, השתמש בסודה לשתייה במקום באקונומיקה. סודה לשתייה היא חומר ניקוי טבעי, היא גם לא יקרה ולא גורמת נזק לחזיות שלך. זה עוזר להסיר שאריות על הבגד התחתון שלך. פשוט הוסף חצי כוס מזה לכביסה שלך. השתמש בחומר ניקוי כביסה עדין.

חומר חסכוני נוסף שתוכל להשתמש בו בשטיפת החזיות שלך הוא החומץ הלבן. הוסף גם חצי כוס לכביסה שלך כדי להסיר את ריח החזייה ולהרוג את החיידקים. שימוש בחומרי ניקוי קשים אינו רצוי כי הם רק יפגעו באיכות ובמראה החזיות הכולל. אקונומיקה יכולה גם להזיק לעור רגיש וגם למכונת הכביסה.

לעולם אל תכניס את החזיות למייבש. חום המייבש עלול לפגוע באלסטיות שלהם. ייבוש באוויר הוא הדרך העדינה ביותר. תלו אותם על מתלה או חבל כביסה והם יתייבשו במהירות.Source by Sanjana Antony