איך לנקות אופנוע לאולם תצוגה ברק

איך לנקות אופנוע לאולם תצוגה ברק

פברואר 25, 2022 0 By admin

למה לנקות את האופנוע?

אם שילמתם כסף טוב עבור האופנוע שלכם, תמיד חשוב לוודא שהוא ייראה במיטבו. למה שתרצה לבזבז המון כסף על אופנוע רק כדי לתת לו להתרוקן ולהיראות מלוכלך? אם ברצונך למכור את האופנוע שלך אז לגרום לו להיראות "חריף" היא דרך מצוינת למשוך עין של קונים פוטנציאליים ואף יכולה להגדיל את הערך או את מה שהקונה מוכן לשלם. יתרון גדול נוסף של ניקוי האופנוע שלך הוא יכול לזהות כל תקלה בזמן ניקויו אשר יכול להיות חיוני לבטיחות הרוכבים.

מה שאתה תצטרך?

כלי חובה להחזיק לדעתי הוא עמדת פאדוק. דוכן משטח מושלם עבור כל עבודות תחזוקה וכל חובב אופנועים צריך להחזיק אחד כזה. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, אני ממליץ להשתמש במכונת שטיפה בלחץ או בזרבובית ריסוס בלחץ גבוה, במברשת צבע לחתוך לסביבות 2 אינצ'ים ומסיר שומנים כדי להוריד את סיכה השרשרת והשומן מהאופנוע שלך. תצטרך גם חומר ניקוי ו-WD40 ברמה גבוהה, כמו גם שמפו לאופנועים (לא נוזל כביסה, כי יש להימנע מכל דבר שמכיל מלח) ומטלית סופגת באיכות טובה כדי לספוג מי גישה. כדי לסיים את האופנוע ברמה גבוהה תצטרך שעווה באיכות טובה.

עבור כלים תזדקק לכל מפתח אלן כדי להסיר את עבודת הגוף. זה חיוני מכיוון שכמות הלכלוך והזוהר שמגיעים מתחת למרכב עלולים להזיק לאופנוע שלך והסרת זה תעניק לו את המראה הנקי בצורה מקצועית.

כל אחד יכול לנקות אופנוע!

הסיבה היחידה שאדם לא צריך לעשות זאת היא אם יש לו פוביה מקצת עבודה. אין באמת תירוץ או סיבה אחרת מדוע מישהו לא יוכל לעשות זאת, אז נסו לא לדאוג או לפחד לשבור משהו. זהו יסוד התחזוקה שייתן לך גם את ההזדמנות ללמוד על האופנוע שלך והחלקים הבסיסיים.

שלב 1

הנח את האופנוע שלך על עמדת המשטח שלך כדי שתוכל להגיע לכל האופנוע שלך ולסובב את הגלגל האחורי בקלות. ודא שחיברת את הצינור שלך למכונת שטיפה בלחץ או לפית תפילה בלחץ גבוה. נסו לא לעשות זאת לאחר נסיעה ארוכה וזה יהיה אידיאלי אם האופנוע שלכם היה קר כדי שמי הסבון לא יתייבשו מהר מדי.

שלב 2

זה מאוד חשוב, הקפידו למרוח סיכה על השרשרת כדי למנוע מהחוליות להיכנס אליהן מים. השתמש במברשת החתוכה כדי למרוח מסיר שומנים על כל אזור עם שומן או שמן שנאסף (בדרך כלל גלגלי השיניים הקדמיים של החישוקים האחוריים וכו') וטפח אותו בעדינות. אין להשרות את החשיפות או השרשרת, שכן אלו יתייבשו ויתפוסו.

שלב 3

עכשיו הגיע הזמן לרסס את האופנוע שלך בחומר הניקוי או במי סבון. וודאו שאתם משתגעים בכל אזור שבו הצטבר לכלוך והשתמשו בערפל קל רק באזורים כמו הטנק, המסך והמיתוג. יש לרסס כמה שיותר על החלק הקדמי של המנוע מכיוון שכאן מתאסף הלכלוך ואם צריך שחרר את הלכלוך עם מטלית או ספוג.

שלב 4

הגיע הזמן להפעיל את מכונת השטיפה בלחץ ולפוצץ את הלכלוך הרופף, זה ימנע שריטות בעת שטיפת מי הסבון עם ספוג. התחל תמיד בחלק העליון של האופנוע שלך ותתקדם בהדרגה למטה, אך אל תכוון ישירות אל המתג או כל אזור עם מיסבים. כמו כן, מומלץ להשתמש בתרסיס רך יותר בעת ניקוי הרדיאטור.

שלב 5

תוריד את האופנוע שלך ממעמד המשטח שלך ותפוס את הכידון שלך בחוזקה. כעת הוצאת אותו ממעמד המשטח שלך ואחז באופנוע שלך, הישען אותו על הצד ועל הברך. זה יעזור לאופנוע שלך להתייבש ולאחר שעשית צד אחד ודא שאתה עושה את השני. כעת טפטפתם ממי הגישה, החזירו את האופנוע למעמד המשטח והסר את היריעת. ספג את כל עודפי המים עם מטלית וודא שאתה מתרכז במנוע שלך כי זה חשוב יותר מהמרכב.

שלב 6

מרחו את חומר הניקוי שלכם על אזורים שלא ניתן היה להגיע אליהם עם הירייה. אזורים אלה צריכים להיות דברים כמו הרדיאטור וראש הצילינדר. השתמש במכונת הכביסה כדי לפוצץ את כל חומרי הניקוי אך קח את המכונית כדי לא לפגוע בחלקים עדינים כגון הסוללה, זה יהיה רעיון טוב להגן על אזורים אלה עם שקיות ניילון.

שלב 7

ערבבו את שמפו האופנוע עם מים חמימים בדלי והשתמשו בספוג נקי או מטלית לניקוי. שטפו את הפאנלים שהסרת ולאחר מכן שטפו אותם במים נקיים. השאירו אותם לייבוש ושטפו את שאר האופנוע ושוב שטפו במים קרים נקיים.

שלב 8

הסר את מי הגישה וכאשר האופנוע שלך יבש, החל את ה-WD40 על כל חלקים פועלים כגון מתג ומצערת.

שלב 9

כעת עבודת המרכב יבשה מקודם, אתה יכול להחזיר אותו שוב לאופנוע שלך ולשמן את חוטי החיבור. ודא שאתה גם משמן אזורים כמו צירים.

שלב 10

אופנועים יקבלו שריטות עם הזמן בגלל חצץ רופף על הכבישים, אבל אם אתה רואה אחד, תמיד תוכל לתת להם ליטוש עם צבע מהספק המקומי שלך. עבור השריטות הקטנות, אתה תמיד יכול לנסות לטשטש אותן בזמן שטיפת האופנוע שלך ולהשתמש בקרם שיפוץ בחיתוך T אם יש לך.

שלב 11

עכשיו הגיע הזמן להתעסק עם הלק או הווקס שלך כדי לוודא שהוא מנצנץ ומאיר באור. הקפד לקחת את הזמן שלך בעת מריחת השעווה או הלק שלך כפי שאתה רוצה שזה ייראה הכי טוב.

גָמוּר

עכשיו סיימת לנקות את האופנוע שלך. הזמן שלו להרים את הרגליים וליהנות מבירה קרה נחמדה או לצאת לסיבוב ולהשוויץ באופנוע שלך שניקתה טרי (אני ממליץ שלא תעשה את שניהם). הייתי ממליץ לך לעשות זאת לפחות פעם בחודש או אם אתה מתכוון למכור את האופנוע שלך יום לפני שמישהו יבוא לראות אותו. ככל שאתה מנקה את האופנוע שלך לעתים קרובות יותר, כך תישען עליו יותר וגם תתחבר אליו.Source by Ashley Lloyd