איך לייפות את אדניות הטרה קוטה שלך

איך לייפות את אדניות הטרה קוטה שלך

ינואר 12, 2022 0 By admin

מיכלי טרה קוטה מגיעים בדרך כלל בצבעים ניטרליים וארציים. אם מסיבה כלשהי אתם מעדיפים צבע אחר חזק יותר תוכלו לשנות זאת בקלות בעזרת צבעי אקריליק או לטקס. פעולה זו תוסיף קסם מיידי לגינה שלך ותגרום לה להיראות אומנותית מאוד. אני מעדיף להשתמש בצבעי אקריליק על פני שמנים פשוט כי הם מתייבשים מהר מאוד וקל מאוד לניקוי. צריך להיות מבחר גדול של צבעים זמין בחנויות האומנויות והמלאכה המקומיות שלך. אם מסיבה כלשהי אינכם אוהבים אף אחד מהצבעים זכרו שאתם יכולים לבקש גם צבע מותאם לערבב עבורכם. הביאו איתכם פריט לבוש או טפט בצבע רצוי לחנות. עם טכנולוגיה גבוהה שיש לנו היום, רוב החנויות יוכלו להתאים בדיוק לצבע האהוב עליכם.

להלן 8 שלבים פשוטים לביצוע בעת צביעת אדניות טרה קוטה.

שלב 1. הכן את הסיר שלך על ידי הסרת כל הלכלוך, האבק או כל משקעים שהצטברו תחילה. השתמשו במטלית לחה או פשוט השרו את הסיר במים. אם הסיר שלך מלוכלך מאוד, מומלץ להשרות אותו למשך הלילה בתערובת של מים ומעט אקונומיקה כדי להקל על הניקוי.

שלב 2. שטפו אותו בזהירות והניחו לייבוש יסודי.

שלב 3. אם לסיר שלך יש נקודות מחוספסות או קצוות, שייפו אותם.

שלב 4. התחל באיטום פנים הסיר בשתיים או שלוש שכבות של פוליאוריטן או איטום אקרילי על בסיס מים. חותם המים של תומפסון מבית לואו אמור לעבוד בסדר גמור. זה ימנע את הוצאת המים מהאדמה ואל הסיר בהמשך. זכרו שכל טרה קוטה אם לא אטומה עובדת כמו ספוג. זה "יגנוב" את הלחות בכל פעם שתשקו את הצמחים שלכם בעתיד.

שלב 5. מרחו מספר שכבות של צבע אקרילי או לטקס על החלק החיצוני של הסיר. אתה יכול להשתמש בכל סוג של מברשות זולות, ספוגים או אפילו שטיח כדי להשיג מרקם או דוגמה שונה על הסיר שלך. צבע לטקס זמין במספר גימורים כמו מט, סאטן, חצי מבריק ומבריק. סיר אדום או ירוק תוסס עם גימור מבריק יהיה בהחלט לוכד עין בכל חלל. אם אתה רוצה מראה שובב יותר, צבע את הסיר שלך בנקודות, פסים או צורות לא סדירות. אתה יכול לצייר עיצוב עם עיפרון לפני שתמשיך עם הצבע. אתה יכול אפילו לגזור חתיכות מהספוג שלך ולהשתמש בו ככלי חותמת לפרויקט שלך.

שלב 6. (אופציונלי) כדי להוסיף עניין אתה יכול ליצור משטח קולאז' על ידי הדבקה על פיסות מגזינים או תמונות שונות לאחר סיום הצביעה. תן לצבע להתייבש לפני שתמשיך עם הקולאז' שלך. הפתיעו את החברים שלכם על ידי פיזור הסיר שלכם עם תמונות מודפסות של כרטיסי הברכה שלהם או תמונות מהחופשה של השנה שעברה.

שלב 7. ברגע שאתה מרוצה מהמראה הסופי של סיר הטרה קוטה שלך, מרחי לפחות שתי שכבות של איטום אקרילי כדי שהעציצים שלך יחזיקו מעמד זמן רב יותר. מותג קרילון מבית Hobby Lobby או כל חנות יצירה אחרת יהיה טוב לשימוש. הניחו לסילר להתייבש היטב לפני מריחת כל שכבה.

שלב 8. הניחו לסיר להתרפא מספר ימים לפני ממלאים אותו בלכלוך ומניחים אותו בחוץ.

צביעת טרה קוטה בצבעים שונים היא דרך מושלמת להתאים אישית את תפאורה של הגינה שלך וליצור חלל ייחודי. תהנה מסיר הטרה קוטה החדש שלך!Source by Eva Zabka