איך לטפל בחיות מחמד

איך לטפל בחיות מחמד

ינואר 25, 2022 0 By admin

בעולם העמוס והמרוכז בעצמו של היום, כאשר לאף אחד אין זמן לאף אחד אחר, חיות מחמד בבתים שלנו מהוות את החברים והלווים הטובים ביותר שאי פעם נוכל לקוות שיהיו לנו! השמחה וההתלהבות שכלב המחמד שלי מקבל את פניי כשאני מגיע הביתה בסופו של יום עבודה ארוך ומפרך מעלים את מצב רוחי מיד וכל עייפות שאני מחזירה איתי נעלמת באוויר. חיות מחמד נאמנות, נאמנות, ללא תנאים וספונטניות באהבתן ומועילות לנו בכמה אופנים.

בתמורה, חשוב לנו להבטיח שאנו מטפלים גם בחיות המחמד שלנו בצורה הטובה ביותר.

הנה כמה דרכים מרכזיות שבהן אתה יכול לוודא שאתה בעל ומטפל של חיית מחמד אחראי!

מקום: לחיות מחמד צריך מקום בטוח, יבש, נקי ונעים. תוך כדי התלבטות בבחירת חיות המחמד שלנו, עלינו לשקול היטב את המקום שהוא ידרוש לאקווריום לדגים שלנו, פינה לחתול או לכלב שלנו או כלוב עבור ציפורי האהבה שאנחנו כל כך רוצים לקבל! אם חדר שלם יותר מדי לחשוב עליו, ניתן ליצור גבול ברור ומתוחם לחבר הפרוותי שלך.

דיאטה: לפי חיית המחמד שבבעלותך, עליך לשאוף להבטיח שהיא יזונה בתזונה מאוזנת ומזינה. לכל מין וזן יש בתורו מזונות מותרים וכאלה שיכולים לגרום נזק גדול מתועלת. הקפד לבדוק עם הווטרינר ולהאכיל רק את חיית המחמד שלך בסוג המזון הנכון ובמנות המתאימות. כשם שיש לפקח בקפידה על מזון, כך גם עליכם לוודא שלחיית המחמד שלכם יש מי שתייה מספקים ונקיים.

פעילות גופנית: כל חיות המחמד זקוקות למרחב שלהן כדי להיות מסוגלים להגמיש את השרירים ולפרוש את כנפיהן. יש לקחת חיות מחמד כמו כלבים לטיול קבוע באופן קבוע. לציפורים חיות מחמד חייב להיות מספיק מקום בכלובים שלהן כדי לא להרגיש צפוף. שגרת פעילות גופנית יומיומית תבטיח שחיות המחמד שלך בריאות ומאושרות

תשומת לב רפואית: בדיקות סדירות אצל הוטרינר יוודא שחיית המחמד שלך בריאות ובריא ויסייעו לאבחן כל מחלה מבעוד מועד. חיסונים חייבים להינתן בזמן ובצורה ממושמעת.

ניקיון: לכל חיות המחמד יש צרכי ניקיון והיגיינה. חיות מחמד כמו כלבים וחתולים חייבים להיות מטופלים בקביעות כדי לשמור על הפרווה, השיער, הציפורניים והעור שלהם מטופלים היטב. יש לנקות ולשטוף את האזור שבו חיות המחמד שלכם שוכנות מדי יום כדי לשמור על הסביבה נקייה וללא מזיקים. הקפד גם לשמור על חיית המחמד שלך נקייה מטפילים כמו פרעושים, קרציות ותולעים. קערות דגים או מי אקווריום צריכים להשתנות כראוי בזמן.

השגחה: בעוד שרוב חיות המחמד שאומנו פעם אחת והן רגילות לסביבתן נוטות להישאר בטוחות, חשוב שחיית מחמד חדשה תהיה בפיקוח עד שהן יורדות את האדמה! השארת הכלוב פתוח בשוגג עלולה לאפשר לתוכי או לתוכי להימלט, יציאה מדלת פתוחה עלולה לאפשר לגור או לחתלתול לצאת לרחוב, דבר שעלול להיות מסוכן.Source by Aman Tumukur Khanna