איך להשיג שטיחים נקיים מתמיד

איך להשיג שטיחים נקיים מתמיד

ינואר 8, 2022 0 By admin

אל תחשוב שאתה צריך לקרוא לאיש מקצוע כדי לנקות את השטיחים והשטיחים שלך! למרות שיש להם אספקה ​​ומוצרים מקצועיים, אתה יכול בקלות לעשות את אותה עבודה בבית עם הכלים הנכונים. חסוך את הכסף שלך וקבל את השטיח שלך נקי מאי פעם בעצמך! אחרי הכל, מנקים מקצועיים הם הכל מלבד זולים. תצטרך להתקשר אליהם בכל פעם שהשטיח שלך מתלכלך במיוחד (וזה לעתים קרובות כשיש לך ילדים וחיות מחמד). זה יכול להיות חשבוניות יקרות לניקוי שטיחים שפשוט אין לך את הכספים עבורן כרגע.

שטיח נקי נועד לא רק למראה החיצוני, אלא גם לבריאות המשפחה שלך. שטיחים מלוכלכים יכולים ליצור בקלות מראה עמוס עם לכלוך ואלרגנים שמסתתרים בשטיחים מלוכלכים עלולים לגרום לבעיות נשימה. שטיחים מוכתמים וכתמים גורמים לבית נקי להיראות גם מלוכלך. אם יש לכם חיות מחמד, התאונות שלהן עלולות להשאיר שרידים מסריחים שפשוט לא ייעלמו עד שהשטיח ינוקה כראוי. ישנן דרכים רבות לנקות את השטיחים בבית, בהתאם לבלאגן ולכתמים שנותרו עליהם.

ניקוי השטיח שלך יותר מתמיד אינו מדע טילים וניתן לעשות זאת בקלות בשעות אחר הצהריים או בכל זמן אחר שאתה יכול לחסוך. תצטרך להשקיע בכמה כלים כדי לבצע את העבודה כמו שצריך. ראשית הוא מנקה שטיחים איכותי. זה מה שיעזור לך להוציא כתמים, לכלוך, לכלוך וכל דבר אחר שהופך את השטיחים או השטיחים שלך למלוכלכים, ישנים ומלוכלכים. תזדקק גם למגבת נקייה, מברשת קרצוף רכה או מגבת מיקרופייבר כדי להיות מסוגלים לעורר את הכתם או להבחין מעט כדי להסיר אותו בהצלחה.

אבל מנקה השטיחים הנכון הוא הכרחי והחלק החשוב ביותר בניקוי השטיחים שלך מתמיד! יש מגוון רחב של חומרי ניקוי שטיחים מסחריים. חפש אחד שמגיע בבקבוק תרסיס מכיוון שהוא יקל הרבה יותר על ניקיון תוך כדי תנועה. כדי לקבוע איזה מנקה שטיחים הוא הטוב ביותר, ערכו את המחקר שלכם. קרא תמיד את הבקבוק ובדוק באתר האינטרנט של החברה כדי לברר מידע נוסף על המוצר. כמו כן, תרצו לוודא שמנקה השטיח הוא המתאים לסוג השטיח הספציפי שלכם ולכתם שעליו.

כמו כן, בחרו בחומר ניקוי שטיחים שאינו רעיל הפועל במהירות וללא ממסים. תרצו אחד שיהיה קל לשימוש ויכול להסיר מבחר כתמים נפוצים כמו לכלוך, שומן, לכלוך, כתמי חיות מחמד, איפור, יין, אוכל וכל כתם נפוץ אחר שתוכלו לחשוב עליו. חפש חומרי ניקוי לשטיחים קלים לשימוש כך שאתה לא על הידיים והברכיים מנסה להוציא את הכתם או להבחין במשך דקות. מנקה שטיחים איכותי צריך פשוט לרסס עליו, להתסיס מעט עם ספוג נקי ואז להרים את הכתם החוצה.

כדי להכין את השטיחים לניקוי, תחילה תרצה לשאוב את כל האזור. אבל הקפד לאסוף ניירות, צעצועים או חפצים שנשארו שוכבים, שיכולים להפריע לשאיבת האבק שלך. עם זאת, לפני שתתחיל לשאוב אבק, חשוב על ניקוי האבק של הרהיטים, התריסים, לוחות הבסיס או אדני החלונות, כך שהאבק הנופל על הרצפה יכול להיאסף בקלות על ידי השואב. הפעל את הוואקום על כל חלל השטיח או על כל השטיחים שיש לנקות. השתמש באביזרי הזרבובית הכלולים בוואקום כדי להגיע למקומות שקשה לנקות, כך שהחלל כולו שואב כראוי ומוכן לניקוי.

אם יש לך את חומר הניקוי המתאים לשטיחים, תצטרך רק לרסס את הנוסחה על אזורים מוכתמים או כתמים, ולהקפיד להשרות בכתם. בעזרת מגבת או ספוג מיקרופייבר נקיים, מערבבים מעט את האזור כדי להמיס את הכתם. אם תרצו, עברו על הכתם עם ספוג נקי נוסף ספוג במים כדי להסיר עודפי תמיסת ניקוי שטיחים.

מצא אחד שמשמש גם כמנקה ריפודים

במקום שיהיו כל כך הרבה חומרי ניקוי בבית, מנקי שטיחים רבים עושים עבודה כפולה גם כמנקה ריפודים! זה אומר שאתה מקבל יותר כוח ניקוי בנוסחה נוחה אחת. לכן, אם אי פעם יש לך כתם או כתם על הספה בסלון שלך, אתה פשוט מושיט יד לניקוי השטיחים השימושי שלך! זה יחסוך מקום בארון חומרי הניקיון שלך ויחסוך לך כסף בטווח הארוך. מנקה שטיחים יעיל יהיה גם מנקה ריפודים טוב יותר.

מוצרי ניקוי שטיחים שאינם רעילים

מכיוון שאכפת לך מהבטיחות של משפחתך וחיות המחמד שלך, לכו תמיד עם מוצרי ניקוי שטיחים לא רעילים במידת האפשר. יותר מדי מוצרי ניקוי שטיחים בימינו מלאים בכימיקלים מזיקים וקשים. חפש מוצרי ניקוי שטיחים בעלי אישור GRENGUARD, כלומר יש להם פליטות כימיות נמוכות. השטיחים והמשפחה שלך יודו לך על כך!Source by Alicia Sandino